Per ketverius metus bus kuriami profesinės kompetencijos centrai, kuriuose jėgas suvienys švietimo, verslo ir mokslo atstovai.
„Lindenau centras yra orientuotas į jūrą, uostą, inžinerinę pramonę, atsinaujinančią energetiką, todėl mums yra svarbu būti šio projekto dalimi.
Dalyvavimas „SeaAhead“ projekte ne tik pripažįsta mūsų centro potencialą tarptautiniu lygiu, bet ir suteikia realias galimybes būti jūrinio švietimo pažangos priešaky. Esame pasiruošę dalintis žiniomis, augti ir kartu su partneriais kurti jūrinės Europos ateitį.
Šis projektas turi labai aišku tikslą - sukurti profesinės kompetencijos centrus, kuriuose ekspertai suvienys pajėgas, kad sukurtų ekosistemą, didinančią kompetencijų atitikimą ateities ekonomikos reikalavimams.
Tai labai ambicinga iniciatyva, kuri leis sustiprinti jūrų sektorių per profesinio mokymo pažangą, inovacijas ir tvarumą“ – pabrėžia dr. Odeta Kupetienė, dalyvavusi projekto „Sailing Acceleration through Vocational Exellence and Innovation „SeaAhead“ įvadiniame partnerių susitikime Atėnuose.
Projektas finansuojamas Europos Komisijos iš Profesinės kompetencijos centrų (CoVE) iniciatyvos programos lėšų. Kvietime buvo pateikta 140 paraiškų, iš kurių atrinkta įgyvendinti tik 16.
Projekto SeaAhead konsorciumą sudaro 24 partneriai iš: Graikijos, Nyderlandų, Italijos, Lietuvos, Vokietijos, Prancūzijos ir Ukrainos. Projekto trukmė – 4 metai, vertė 4 milijonai eurų.
Rašyti komentarą