Klaipėdietės kurtus drabužius vilkės net pati Jennifer Lopez: juos išvysite „Netflix“ filme

(1)

Progų švęsti yra ir daugiau: ką tik prekyboje pasirodė kartu su vienu sėkmingiausių lietuvišku prekės ženklu „InAvati“ sukurta mezginių kapsulė, o prieš kelias dienas tiesiai į Aliaską, kur šiuo metu „Netflix“ užsakymu kuriamas veiksmo filmas „The Mother“, išsiųsti keturi „Salanida“ kardiganai.

 Organizatorių nuotr.

Salanida © Lukas Rusilas

Jie skirti ne kam kitam, o vienai ryškiausių šių dienų pasaulinių žvaigždžių – aktorei ir dainininkei Jennifer Lopez, kuri juostoje atlieka pagrindinį vaidmenį.

„Filmo stilistai patys man parašė ir paklausė, ar galime kuo skubiau pristatyti keturis kardiganus į Aliaską, – apie netikėtai užsimezgusį kontaktą pasakoja prekės ženklo įkūrėja ir vadovė G. Kerpytė. – Kadangi neturėjome reikiamų siūlų vietoje, juos skubiai užsakėme iš Italijos.

Taip per vieną dieną atsisiuntėme siūlus, kitą dieną studijoje iki vakaro mezgėme kardiganus ir ryte greituoju kurjeriu išsiuntėme. Buvo iššūkis, bet suspėjome!

Stilistai liko itin sužavėti ne tik greičiu, bet ir gaminių kokybe – man tai didžiausias įvertinimas.

Filmuojamas veiksmo trileris, tad negaliu sulaukti kada kitąmet pasirodys filmas – be galo smalsu pamatyti Jennifer visiškai kitokiam amplua.“

Kasdienius iššūkius ambicingas mados studijas Italijoje kadaise baigusi G. Kerpytė įprato priimti su šypsena – jos įsitikinimu, labai norint, nėra nieko neįmanoma, o kartais dalykus reikia atiduoti ir likimui.

Nors vadovauti verslui, kurti kolekcijas ir tuo pat metu būti gera dvynių dukrų mama yra nelengva užduotis, jai esą padeda ne tik įgimtas užsispyrimas ir artimiausi žmonės, bet ir darni komanda.

Šiuo metu Klaipėdos senamiestyje, kur įsikūrusi studija ir mezgimo cechas ir iš kur kasdien megztinius siunčia po visą pasaulį, dirba penkiese.

Plečiantis ir dalį gamybos šiemet perkėlus į mezgimo fabriką, prisijungė gamybos vadovė ir atsirado naujų kolegų ir kituose miestuose.

„Ypatingas ryšys metų pradžioje užsimezgė su garsiu prekės ženklu „InAvati“ ir jų siuvimo fabriku.

Man didelis džiaugsmas ir pripažinimas, kad tokį ilgametį įdirbį turintis prekės ženklas pasitiki mano patirtimi ir kviečia kartu kurti megztų gaminių liniją, – apie šiomis dienomis prekyboje pasirodžiusią bendrą gaminių kolekciją kalba G. Kerpytė.

– Paprastai kuriame įmantresnio dizaino, brangesnius, studijinius megztinius – juos mezgame rankomis.

O su „InAvati“ sukūrėme ir serijiniu būdu pagaminome labiau kasdienių, itin funkcionalių, nesenstančių ir iš mados neišeinančių, bazinių drabužių ir aksesuarų liniją už labiau prieinamą kainą.“

„Salanida x InAvati“ etikete pažymėtoje riboto leidimo kolekcijoje yra kelių modelių megztiniai ir megztos megztos kelnės, kurių dizainas buvo kurtas matuojant ant skirtingų dydžių 34-42 ir ūgių 160-180cm moterų, o liemuo reguliuojamas guma norint išgauti universalų dydį – tam mezgimo technologija itin dėkinga, nes gaminiai išgaunami itin tamprūs ir prisitaikantys.

Naujų gaminių asortimentą taip pat papildė žiemos aksesuarai, kurių iki šiol jų asortimente nebuvo – kaklo mova, kepurės, šalikai, greitu metu bus ir pirštinės.

Visi kolaboracijos gaminiai megzti iš natūralios merino vilnos – jaukūs, stilingi ir tuo pačiu praktiški, o būtent merinas tai garantuoja.

Merino vilna visiškai nekandi ir puikiai tinka net jautriausiai odai.

Kiekvienas gaminys tiks rudeniniam sluoksniavimui ir gerai atrodys deriniuose su kitais spintos drabužiais bei jau turimais gaminiais.

Prekyboje jau pasirodę gaminiai yra trijų Lietuvos pajūrio gamtoje dominuojančių spalvų – tamsiai pilkos, smėlio ir žydros.

„Spalio viduryje planuojame rudens kolekciją papildyti dar keliais gaminiais ir papildomomis spalvomis, – sako G. Kerpytė.

– Bus naujų megztinių modelių, taip pat liemenė su pynėmis, o spalvų paletę papildys sodri miško žalia spalva.“

Ypatingą meilę ir dėmesį mažiausioms detalėms G. Kerpytė ir jos komanda įdeda ne tik į produktus, bet ir į vizualinį savo prekės ženklo pristatymą – ko gero ir dėl šios priežasties vis sulaukia mados autoritetų liaupsių ir netikėtų pasiūlymų bendradarbiauti.

„Mūsų vizualinę komunikaciją stengiuosi daryti kuo organiškesnę, natūralesnę, mėgstame fotografuoti gamtoje, smėlyje, gimtojoje Neringoje, – ten iš kur ir kilo ir ženklo pavadinimas, ir jo koncepcija“, – pasakoja G. Kerpytė

Naujausios kolekcijos fotosesija – ne išimtis. Ją įamžino fotografas Lukas Rusilas ir keletą įvaizdinių kadrų padarė pati Gabrielė Nidos kopose.

Modeliais tapo korėjietė Jasmine ir G. Kerpytės mokyklos draugė Milda, ką tik sugrįžusi į Lietuvą iš JAV.

„Mūsų klientų tinklui sparčiai plečiantis po visą pasaulį, kur interneto pagalba tapome matomi, o kurjerių tarnybų dėka dar ir greitai pasiekiami, norėjo

Tačiau tuo pačiu toliau liekame ištikimi savo tapatybei – kur beprekiautume, kokiame pasaulio krašte mus bedėvėtų, visada buvome ir liksime jaukus ir šiltas megztinių prekės ženklas iš Lietuvos pajūrio“, – kalba įkūrėja G. Kerpytė.

 Organizatorių nuotr.

Salanida © Lukas Rusilas

 Organizatorių nuotr.

Gabrielė Kerpytė © Lukas Rusilas

Organizatorių nuotr.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder