Klaipėdoje - kraupi avarija, atvyko dvi gaisrinės, policija ir greitoji pagalba (3)

Sekmadienį apie 14 val. klaipėdiečius išjudino į Naujakiemio gatvę su švyturėliais ir garsiniais signalais lekiančios dvi gaisrinės mašinos, greitoji pagalba ir policija.

„Vakarų ekspresui“ tuoj pat atskubėjus į įvykio vietą, paaiškėjo, kad prie Naujakiemio gatvės 6 namo automobilių stovėjimo aikštelėje įvyko skaudi avarija: gerokai aptalžyti net trys automobiliai, iš jų pasipylė skysčiai, tikėtina, kad ir tepalai.

Senjorą, vairavusį "Audi" markės automobilį, kruvinu veidu išsivežė medikai.

Pirminiais duomenimis, įvykio vietoje esantys liudininkai, „Vakarų ekspresui“ teigė, kad senjoras, vairavęs “Audi" dėl sveikatos problemų, galėjo trumpam netekti sąmonės ir nesąmoningai paspausti greičio pedalą.

Esą tokiu būdu dideliu greičiu rėžtasi į šalikelėje stovinčius automobilius.

Pirmasis iš jų - „Mercedes“ markės automobilis sulamdytas itin smarkiai, kliuvo ir už jo stovėjusiam "Volvo XC" visureigiui, iš po kapoto pasipylė skysčiai.

Liudininkų teigimu, senjoras buvo blaivus - į alkotesterį įpūtė nulius.

Policija įvykio vietoje tiria avarijos aplinkybes, o ugnegiasiai bando kuo greičiau likviduoti avarijos padarinius.

Vaidensi jums ta vakcinacija visur jau, nebereikia nei alkoholio pakanka vien pagalvot , pasitart su savim ir nusprest, kad viskas kas benutinka kalta vakcinacija . Manau psichologams darbo yra padaugeje . Svarbu tik laiku kreiptis i specialistus.
nesvarbu, 2021-10-25 14:59
Jau gana svaigti, issiblaivyk, vakcinacija tu
As, 2021-10-24 22:13
Klaipedoje du kunai be smurto zymiu...reiskiniai po vakcinacijos...
Nakti rasti , 2021-10-24 17:43
Sidebar placeholder