Klaipėdoje projektuoja meilės deivės gatvę

(3)

Didžiausias ir intensyviausiai vystomas Klaipėdos miesto gyvenamųjų namų kvartalas Tauralaukyje toliau plečiasi. Vienas po kito dygsta nauji namai Dangės upės slėnyje. Klaipėdos savivaldybės interneto svetainėje įkelta informacija apie naują projektuojamą Mildos gatvę.

Planuojama 251 m ilgio Mildos gatvė jungsis su Tauralaukio gatve lygiagrečiai su Perkūno gatve, baigsis akligatviu ir aptarnaus statomą naują 22 gyvenamųjų namų kvartalą.

Gatvę M. P., A. P. ir UAB „Milansa“ užsakymu projektuoja MB „Amber Pro“.

Pasak UAB „Milansa“ vadovo Dariaus Šlušnio, 22 sklypus yra įsigiję 20 savininkų, kurie, susibūrę į bendriją, statys individualius vienbučius, dvibučius gyvenamuosius namus ir finansuos Mildos gatvės įrengimą.

Projekte numatyta, jog užsakovas įsipareigoja įrengti D kategorijos Mildos gatvės važiuojamąją dalį, inžinerinius tinklus, vaikų žaidimo-poilsio zoną, nutiesti pėsčiųjų ir dviračių taką nuo planuojamos teritorijos iki planuojamo dviračių tako Dangės pakrantėje. Pastarieji du darbai numatomi įgyvendinti jau atskiru projektu.

Kiek laiko užtruks įgyvendinti šį projektą, D. Šlušnys prognozuoti nedrįsta.

Gyvenamųjų namų statybos Mildos gatvėje kol kas taip pat nepradėtos.

Anot UAB „Milansa“ vadovo, šis kvartalas bus dar ne paskutinis Dangės slėnyje. Už jo link Žaliojo Slėnio yra nupirkti dar du dideli sklypai, kuriuose pagal detalųjį planą taip pat numatytos individualių gyvenamųjų namų statybos.

Visoms naujoms gatvėms šioje teritorijoje skiriami baltų dievybių vardai. Meilės deivės Mildos vardu pavadinta gatvė papildys Perkūno, Austėjos, Žemynos, Medeinos, Gabijos gatvių tinklą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder