Klaipėdoje toliau formuojama naujoji valdžia

(3)

Ketvirtadienį Klaipėdos miesto tarybos posėdyje trečiuoju Klaipėdos vicemeru išrinktas jūrinei bendruomenei gerai žinomas klaipėdietis Algirdas Kamarauskas. Posėdyje prisiekė ir dar keturi naujosios Tarybos nariai. Iki šiol dar nepavyko suderinti tik Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus kandidatūros.

Pristatydamas kandidatą į vicemerus Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus pažymėjo, kad A. Kamarauskas anksčiau ėjo vadovaujamas pareigas įvairiose Klaipėdos įmonėse.

Taip pat akcentavo jo patirtį vykdant infrastruktūros projektus. Būtent tinkamai prižiūrėti Klaipėdos mieste vystomus projektus ir bus naujojo vicemero pagrindinė funkcija.

Šiuo metu A. Kamarauskas dar yra projekto vadovas Vokietijos įmonėje „Depenbrock Ingenieurwasserbau GmbH & Co. KG“. Ši įmonė Klaipėdoje įgyvendina Klaipėdos uosto vartų rekonstrukcijos projektą.

Nuotoliniu būdu

„Su Klaipėdos meru Arvydu Vaitkumi apie tai kalbėjome“, - dar trečiadienį „Vakarų ekspresui“ sakė A. Kamarauskas.

Anot jo, Vokietijos įmonės Klaipėdos uoste įgyvendinamas projektas artėja prie pabaigos. A. Kamarauskas jau nuo kitos savaitės yra pasirengęs pradėti dirbti Klaipėdos mero pavaduotoju.

A. Kamarauskas šiuo metu yra išvykęs į iš anksto suplanuotą kelionę užsienyje, todėl Tarybos nariams prisistatė nuotoliniu būdu.

Anksčiau A. Kamarauskas yra dirbęs AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanijoje („Klasco“) technikos direktoriumi, taip pat Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos infrastruktūros direktoriumi.

Klaipėdos mero A. Vaitkaus komandoje jau anksčiau darbą pradėjo dvi pavaduotojos: Lina Šukytė-Korsakė ir Vaida Raugelė.

TARYBA. Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus džiaugiasi, kad naujosios tarybos darbo efektyvumas yra rekordinis.

Prisiekė nauji nariai

Ketvirtadienį prisiekė ir keturi nauji miesto Tarybos nariai.

Du iš jų tai Tarybos nariai, kurie dėl pateisinamų priežasčių praleido balandžio 20 dieną vykusį pirmąjį posėdį.

Tai odontologas Henrikas Galinauskas ir Kretingos ligoninės vyriausiasis gydytojas Romaldas Sakalauskas.

O štai vietoje vicemerės pareigas pasirinkusios V. Raugelės miesto Tarybos nario priesaiką davė Leonas Makūnas. Jis yra buvęs AB „Klaipėdos vanduo“ vadovu.

Vicemerės L. Šukytės-Korsakės vietą Taryboje užėmė 28 metų amžiaus Aleksej Diukin. Jis tapo jauniausiu valdžioje esančiu miesto politiku.

Opozicijos lyderis

Tarybos posėdyje taip pat buvo paskelbta, kad opozicijoje dirbančios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų ir Liberalų sąjūdžio frakcijos išsirinko opozicijos lyderį.

Juo tapo konservatorius Ugnius Radvila. Savo kalboje jis linkėjo, kad naujoji Klaipėdos miesto taryba dirbtų taip, kad taptų pavyzdžiu visai Lietuvai.

Jis kalbėjo apie aukštus darbo standartus, kuriuos opozicija pirmiausia žada kelti pati sau.

Kad naujoji Klaipėdos miesto taryba yra nusiteikusi produktyviai dirbti, parodė ir ketvirtadienio posėdžio darbo tempas.

Tarybos darbotvarkėje buvę net 62 klausimai buvo apsvarstyti per mažiau nei 3 valandas.

„Manau, kad tai yra rekordas. Bet aš neatsimenu iš praėjusių ketverių metų, kad būtų tiek klausimų“, - dėkojo Tarybos nariams už darbą posėdžiui pirmininkavęs Klaipėdos meras A. Vaitkus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder