Ko negali nusipirkti ne tik Bružas?

Daugelis Audrių Bružą pažįsta kaip itin charizmatišką improvizacijos meno meistrą, profesionalų aktorių bei TV projektų vedėją, tačiau ne visi žino, jog jis - dar ir sėkmingas verslininkas.

Nors iš pirmo žvilgsnio meniškoji aktorių kalvė gali pasirodyti turinti mažai ką bendro su labai žemišku verslo pasauliu, A.Bružas įsitikinęs priešingai.

Pasak jo, šios dvi sritys yra netgi labai glaudžiai susijusios. „Aktorius visą laiką prekiauja savimi. Prekiauja kontekstais, kuriuos sukuria, prekiauja emocijomis, kurias savyje sugeneruoja", - sakė jis.

Vis dėlto, anot Audriaus, aktoriaus profesija yra finansiškai nesaugi, kadangi tiesiogiai priklauso nuo pasirodymų skaičiaus. Būtent tai jį kadaise paskatino įkurti savo verslą:

„Man buvo labai įdomu sukurti verslo modelį, kuris užtikrintų dividendus. Todėl sugalvojau įkurti įmonę, kurioje nuolat figūruotų tam tikros pajamos už mano darbus ir projektus."

Taip bohemiškame Užupio rajone kadaise duris atvėrė klasikinių batų parduotuvė, o kiek vėliau - ir teatras-baras. Jau visai netrukus Audrius žada pakviesti ir į dar vieną, tik šįkart laisvalaikio avalynės parduotuvę.

Žinomas aktorius neslepia, kad verslas, teatras ir įvairūs renginiai taip įsuka į niekada nesibaigiančių darbų karuselę, jog nedirba jis tik tada, kai miega. Vis tik Audrius į visa tai žiūri pozityviai - juk viskas, ką daro, vyrui teikia didelį malonumą.

Net ir nepažįstamose, sudėtingose ar nepatogiose situacijose jis nepraranda entuziazmo. Įvairūs iššūkiai aktorių moko pačių vertingiausių pamokų:

„Patirties nenusipirksi. Gali nusipirkti knygą, gali nusipirkti seminarą. Galų gale, gali pasiskolinti pinigų, bet nenusipirksi patirties, pojūčio, žinojimo, išmanymo ir pasitikėjimo. Šitų dalykų nenusipirksi, juos reikia užgyventi. Mano sėkmės paslaptis - tos užgyventos patirtys."

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder