Kretingiškis ėmė paskolas pasinaudojęs savo merginos brolio dokumentais

Kodėl verta imti paskolą internetu?

Paskola internetu šiuo metu yra viena iš populiariausių tarp vartotojų. Bet ar kada susimąstėte kodėl taip yra. Klientai tiesiog įvertino patogumą ir greitį.

Šiuo metu daugelį prekių bei paslaugų jau galima įsigyti internetu, o jiems reikiamus pinigus galima taip pat greitai gauti pasinaudojus kompiuteriu, telefonu ar kita priemone. Tereikia turėti interneto ryšį.

Kas yra paskolos internetu?

Jei pasakytume trumpai, tai paskola internetu yra bet kokia paskola, kuri nėra gauta tiesiogiai iš tradicinio banko. Dabar gauti paskolą yra daug paprasčiau nei anksčiau kai reikėdavo susitarti dėl susitikimo, klientas buvo ilgai vertinamas ir tik po kurio laiko sulaukdavo atsakymo, kuris ne visada būdavo teigiamas. Viskas pasikeitė atsiradus internetui. Mažą/didelę, asmeninę, verslo paskolą galima gauti kelių mygtukų paspaudimu nesvarbu kur esate ir koks tai paros laikas. Saldo paskolos internetu suteikiamos žymiai greičiau ir paprasčiau, tačiau stengiamasi įvertinti kliento finansines galimybes, nes kreditoriai rūpinasi klientų gerove bei atsižvelgia į jų galimybes grąžinti pasiskolintus pinigus.

Paskolos internetu privalumai lyginant su įprastu banku

Norėdami geriau suprasti internetinės paskolos suteikimo ypatumus turime ją palyginti su įprastiniu banku. Pagrindinės paskolos internetu savybės:

 • Išvengiama biurokratinių sunkumų - klientui nereikia vaikščioti į susitikimus su vadybininkais banke, pildyti šūsnies popierių ir surinkti daugybę informacijos apie savo pajamas ir finansinę šeimos būklę;
 • Paprasta registracija - nereikia vykti į banką atsidaryti sąskaitos, viską galima atlikti internetu per kelias minutes;
 • Paslaugos teikiamos daug greičiau - paskolos internete suteikiamos labai greitai ir dažniausiai tą pačią dieną, kai tuo metu banke tenka ilgai laukti, kol bus priimtas sprendimas;
 • Siūlomos akcijos - daugelis bendrovių internete siūlo pirmą paskolą paimti nemokamai be jokio pabrangimo. Dažnai įvairių akcijų galima surasti šventiniu laikotarpiu. Tokių dalykų sunkiai rastumėte bankuose.

Paminėjome pagrindinius ir populiariausius paskolų internetu ypatumus. Tačiau verta atminti, jog tai yra svarbus finansinis įsipareigojimas ir būtina gerai įvertinti savo galimybes grąžinti paskolą.

Kas gali gauti paskolą internetu?

Norintiems gauti paskolą internetu reikia atitikti tam tikrus pagrindinius kriterijus, iš kurių pagrindiniai yra šie:

 • Asmuo turi būti vyresnis nei 18 metų amžiaus ir turėti pilietybę arba leidimą laikinai gyventi LR;
 • Klientas turi gauti pastovias, ilgalaikes pajamas (darbas pagal darbo sutartį, pajamos susijusios su darbo santykiais, gaunamos pajamos iš turimo turto ir pan.);
 • Šeimos turimi finansiniai įsipareigojimai neturi viršyti 40 procentų gaunamų pajamų;
 • Negalima turėti pradelstų paskolų kitiems kreditoriams.

Čia apžvelgėme pagrindinius kriterijus, tačiau jei šiame sąraše nerandate savęs, nenusiminkite, o kreipkitės tiesiogiai į kreditorių kuris įvertins Jūsų finansines galimybes individualiai.

Kaip galima gauti paskolą internetu?

Jei susidomėjote paskolos internetu galimybe galite pateikti prašymą užpildydami paraišką savitarnos platformoje. Paraiškoje turėsite nurodyti norimą gauti sumą bei grąžinimo terminą. Taip pat turėsite pateikti savo asmeninius duomenis bei kontaktinę informaciją. Visas prašymo pildymas užtrunka kelias minutes ir išsiuntus prašymą belieka laukti atsakymo, kurį gausite labai greitai.

Kokias paskolas internetu siūlo Saldo ir kaip jas gauti?

Saldo siūlo greitąsias vartojimo paskolas internetu skirtas prekių ir paslaugų pirkimų, tokių kaip automobilio įsigijimas, buitinės technikos atnaujinimas namuose, būsto remontas, sveikatos sąskaitų apmokėjimas ir t.t.

Paskolos paraiškos užpildymas Saldo užtrunka tik kelias minutes, Jums reikės:

 • Pasirinkti norimą gauti paskolos sumą bei norimą grąžinimo laikotarpį;
 • Užpildyti paskolos paraišką pasinaudojus Smart ID ()mobilioji programėlė iš Apple Store arba Google Play parduotuvių);
 • Patvirtinti savo asmenybe su Ondato (kliento atpažinimo technologijos);
 • Laukti atsakymo apie paskolos suteikimą.

Saldo siūlo išskirtinę galimybę Lietuvoje gauti paskolą itin greitai - naudojama individuali kliento vertinimo sistema, kuri pagreitina visą kredito suteikimo procesą.

 

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

 • HTML žymės neleidžiamos.
 • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder