Goda Kukučionė pristato naują dainą „Tik Dviese“ is jos vaizdo klipą

Naujausia Godos pristatoma daina “Tik Dviese” – apie meilę ir jausmą kai atrodo, jog sutinki tą vienintelį žmogų kuris tampa visu tavo pasauliu. Visi trokštame mylėti ir būti mylimi, tačiau kartais įsimylime be atsako, bet kaip paleisti?

Tai pirmasis atlikėjos lietuviškas kūrinys. “Visada turėjau kompleksą kurti lietuviškai, tai juk mano gimtoji kalba, viskas tūrėtų būti daug papraščiau, tačiau baimė būti nesuprastai buvo didesnė. Kurdama angliškai jaučiuosi saugi, lyg mano muzika būtų apsaugota nematomu skydu, tačiau kurti gimtąja kalba yra kur kas  intymiau, todėl manau, jog kurti lietuviškai tikrai nesustosiu - pasakoja atlikėja.

Naujausios dainos vaizdo klipe matyti daug kontrastų, besipinančių didžiuliame miesto šurmulyje. Klipas buvo filmuotas karantino metu, todėl teko ne mažai improvizuoti. Filmuoti dainos "Tik Dviese" klipą milijoniniame tačiau tuo metu visiškai tuščiame mieste buvo tikras paradoksas. Momentais jautėmes lyg būtume visiškai vieni. Paradoksalu ir tai, jog visa kūrybinė komanda yra ne lietuviai.

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder