Jeronimo Kačinskio mokykloje - adventinė popietė

Lyg baltas šydas į žemę jau nusileido šviesa, paskelbdama ramybės laiką – Adventą, pranešantį Šv. Kalėdų stebuklo laukimą. Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje vyko renginys – Adventinė popietė „Kalėdų belaukiant“.

 

Svečias – Šv. Juozapo darbininko bažnyčios kunigas Vladas Gedgaudas, bendraudamas su renginio dalyviais, vaizdžiai nušvietė Advento ir Šv. Kalėdų simbolinę prasmę ir reikšmę.

Kvietė dovanoti meilę kitiems, nebūnant abejingiems jų skausmui, skirti savo laiką geriems darbams - taip įprasminant kūdikėlio Jėzaus gimimą širdyse.

Šiemet pirmus metus Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla pradėjo vykdyti įtraukiojo ugdymo programą su „Litorinos“ mokykla. Mokytis muzikos pakviesti šios mokyklos mokiniai.

Tad renginyje su Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos mokiniais dalyvavo ir „Litorinos“ mokyklos mokiniai. Su savo mokytojomis Lina Grigaliūniene ir Ina Balčiūniene paruošė programą, atspindinčią gilias ir prasmingas Advento laikotarpio lietuvių liaudies tradicijas - „Adventinio vainiko pynimas“.

Tai ne tik simbolinis vienybės ir susitelkimo geriems darbams veiksmas, tačiau ir skatinantis bendrystės jausmą, kuriantis draugiškus abipusio supratimo ir bendradarbiavimu pagrįstus santykius tarp žmonių.

Adventinę popietę parengė Jeronimo Kačinsko muzikos ir „Litorinos“ mokyklų direktorės Jolita Šlajienė ir Renata Aglinskienė. Renginį vedė mokytoja Airida Burkauskienė. Mokinius koncertui paruošė ir koncertavo mokytojai Vilija Posėčnienė, Goda Šimkienė, Airida Burkauskienė, Anatolijus Tumanovas, Viktorija Narmontė. Koncertmeisterė Eglė Bandzevičienė.

Adventas – laikas kada tiesiame kelius link vienas kito, kada nusišypsodami vienas kitam įžiebiame meilės šviesą širdyse. Ir tegu išsipildo šis Šv. Kalėdų laukimo stebuklas!

Genovaitė Juškevičienė

Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos mokytoja

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder