Kinas iš automobilio Klaipėdoje rugsėjo 16-18 d.

Klaipėdiečiai jau pamėgo kitą iš automobilio. Mažiausiai 10 kartų per metus Klaipėdos neįgaliųjų paplūdinio aikštelė virsta Drive-in kino zona.

Per tris dienas bus parodyti 5 lietuviškai įgarsinti kino filmai: komedija „Palm springsas“, fantastinis kelionių laikų žanro filmas „Boss level“, Ch. Dickens‘o knygos ekranizacija „Deivido Koperfildo istorija“, visai šeimai skirtas filmas „Spurguliai“ ir vienas geriausiai įvertintų 2020 m. filmų „Perspektyvi mergina“.

Šiuo metu Vilniuje vykstantis Drive-in kinas jau sutraukė 500 automobilių ir į kai kuriuos filmus visi bilietai buvo išparduoti. Į Klaipėdos Drive-in kino seansus bilietų dar yra.

Juos įsigyti galite čia:

https://kino-zona.lt/kinas-is-automobilio-klaipedoje/

Parkavimo aikštelės Lietuvoje jau seniai tapo pasimatymų, vakarėlių ir susirinkimų vieta. Trūko tik didžiulio ekrano, kuris dar labiau praturtintų šią patirtį. Tuo pasirūpino Drive-in kino organizatoriai Kino zona.

Prieš prasidedant kino seansams organizatoriai pažada papildomų atrakcijų, o kitais metais ketina Lietuvos žiūrovus pakviesti į patyriminio kino seansus.

Renginio facebook nuoroda:

https://www.facebook.com/events/374781300939406

Apie organizatorius:

https://kino-zona.lt/

Sidebar placeholder