Klaipėdoje graibstomos nemokamos ekskursijos

VšĮ „Klaipėdos turizmo ir kultūros infortmacijos centras“, pasaulinės Turizmo dienos proga, rugsėjo 24, 25, 27 d. miestiečius bei svečius džiugins nemokamomis ekskursijomis.

Pasak VšĮ „Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro“ direktorės Romenos Savickienės, ekskursijose, į kurias būtina išankstinė registracija, galės dalyvauti daugiau nei 500 žmonių.

"Planuodami šventės programą, norėjome visiems priminti bei parodyti, kad Klaipėda gali būti labai įvairiapusiška ir įdomi ir joje tikrai yra ką veikti. Lankytojų laukia muziejai, galerijos, įvairūs renginiai, o mėgstantiems laiką leisti gryname ore, parengta net 15 skirtingų maršrutų po Klaipėdą“, - sakė R. Savickienė.

Ekskursijų dalyviai turės progos susipažinti ir su Klaipėdos industriniais objektais, kurie ne visi yra pritaikyti turizmo reikmėms, bet tikrai labai įdomūs savo paskirtimi ir istorija.

„2021 metais Klaipėdos uostas bei Lietuvos laivynas minėjo savo jubiliejinius metus, todėl programoje atsirado ir su jūra bei laivais susijusios ekskursijos Vakarų laivų gamykloje bei Baltijos laivų statykloje esančiame muziejuje“, - programos akcentą išskyrė pašnekovė.

Taip pat miestiečiai ir miesto svečiai nemokamai galės aplankyti renovuojamą dujų fabriką ir “Klaipėdos energijos” slėptuvę po kaminu, dalyvauti teminėse ekskursijose „Klaipėdos koncertų salės užkulisiai“, “Klaipėda KINE”, ekskursijoje vaikams skirtoje ekskursijojeir kt.

Registracija į ekskursijas prasidėjo rugsėjo 20 d., o jau po dienos į tris ekskursijas vietų neliko. Didžiausios susidomėjimo sulaukė pagal Time Travel metodą organizuojama ekskursija “Migrantas” Klaipėdos universiteto miestelyje, nemokama ekskursiją į šiemet atidarytą Klaipėdos pilies muziejaus archeologijos ekspoziciją „Kurtina“, ir į ekskursiją „Naktinė Klaipėda: pasimatymas su miesto dvasiomis“.

Turizmo dienos renginių programa Klaipėdoje:

Rugsėjo 24 d.

13 – 14:30 val. Ekskursija “Vakarų laivų gamykloje”. Tik su galimybių pasais ir asmens dokumentais. Rekomenduojame avėti patogią avalynę, nes ekskursija vyks gamybinėje teritorijoje. Susitikimo vieta – prie pėsčiųjų patikros posto, Minijos g. 180.

15 – 16 val. Ekskursija Baltijos laivų statyklos muziejuje. Tik su galimybių pasais. Susitikimo vieta – prie įėjimo į jūrinio verslo centrą (Pilies g. 8).

17 – 19 val. Kultūrinė – edukacinė ekskursija pagal Time Travel metodą “Migrantas”. Tik su galimybių pasais. Susitikimo vieta – prie BRIAI pastato (pastatas su laikrodžiu), KU miestelis, H. Manto g. 84. Ekskursija skirta asmenims nuo 16 metų.

Rugsėjo 25 d.

10 – 11 ir 11 – 12 val. Ekskursija po Klaipėdos senamiestį (lietuvių kalba). Susitikimo vieta – Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras, Turgaus g. 7.

11 – 12 val. Ekskursija po naujai duris atvėrusią Pilies muziejaus archeologijos ekspoziciją “Kurtina”. Tik su galimybių pasais. Susitikimo vieta – Priešpilio g. 2, Klaipėda.

12 – 13 val. Ekskursija vaikams “Nuo vaiduoklio iki kaminkrėčio”. Susitikimo vieta – prie pasukamo tiltelio, šalia pastato Žvejų g. 22.

12 – 13 val. Ekskursija po naujai duris atvėrusią Pilies muziejaus archeologijos ekspoziciją “Kurtina”. Susitikimo vieta – Priešpilio g. 2, Klaipėda. Tik su galimybių pasais.

14 val. – 15 val. Ekskursija po Klaipėdos senamiestį (anglų kalba). Susitikimo vieta – Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras, Turgaus g. 7.

20 – 22 val. Ekskursija “Naktinė Klaipėda: pasimatymas su miesto dvasiomis”. Susitikimo vieta – prie pasukamo tiltelio, šalia pastato Žvejų g. 22. Tik su galimybių pasais.

Rugsėjo 27 d.

12 – 13 val. Ekskursija “Klaipėdos koncertų salės užkulisiai”. Susitikimo vieta – prie įėjimo į Klaipėdos koncertų salę, Šaulių g. 36. Tik su galimybių pasais.

14 – 16 val. Ekskursija “Vakarų laivų gamykloje”. Tik su galimybių pasais ir asmens dokumentais. Rekomenduojame avėti patogią avalynę, nes ekskursija vyks gamybinėje teritorijoje. Susitikimo vieta – prie pėsčiųjų patikros posto, Minijos g. 180.

17:15 – 19 val. “Industrinė Klaipėda – nuo energijos iki dujų”. Aplankysite renovuojamą dujų fabriką bei “Klaipėdos energijos” slėptuvę po kaminu. Susitikimo vieta – AB “Klaipėdos energija”, Danės g. 8. Tik su galimybių pasais.

18:30 – 20 val. Ekskursija-pasivaikščiojimas “Klaipėda KINE”. Ekskursiją veda Tomas Jašinskas, Klaipėdos kino biuras. Susitikimo vieta – prie skulptūros “Neringa”, šalia pastato Kūlių vartų g. 7. Tik su galimybių pasais.

Registracija į ekskursijas - https://klaipedatravel.lt/product-category/ekskursijos/

Sidebar placeholder