Naujos kartos kūrėjas Niko Barisas ir muzikos legenda Alanas Chošnau įrašė bendrą kūrinį „Ten, kur širdis“

Alanas Chošnau - ne vieną dešimtmetį visiems puikiai žinomas vardas muzikos pasaulyje. Niko Barisas - jaunosios kartos kūrėjas, kuris jau kurį laiką taip pat puikiai atpažįstamas muzikos mėgėjų. Du skirtingi pasauliai ir viena netikėto skambesio daina „Ten, kur širdis“ apie savitumą, svajones, meilės ir blogio kovas.

Niko Barisas ir Alanas Chošnau džiaugiasi, kad kūrinį kartu įrašyti buvo lengva ir viskas gavosi itin natūraliai.

Dainos įrašai vyko smagiai, organiškai, studijoje atrandant vienas kito muzikines patirtis ir skambesius, papildant vienas kito idėjas, viena kurių šiandien yra pristatoma Lietuvos muzikos klausytojams.

„Niko susisiekė su manimi ir pasiūlė įrašyti bendrą kūrinį. Man buvo įdomu, tad susitikome studijoje, pasikalbėjome, pajautėme vienas kitą ir nieko nelaukdami pradėjome kūrybines dėliones, ieškojome bendrų muzikinių vardiklių ir atradome.

Melodija atėjo pirma, vėliau kartu su Niko kūrėme žodžius. Priedainio, kurį atlieku, tema atėjo jau pirmojo įrašo metu, ji liko nepakitusi. Niko visai dainai sukūrė specialų tekstą – asmeninę istoriją. Man ši visuma labai patiko.” – atvirai pasakoja Alanas Chošnau.

„Idėja kūriniui kilo nuo to, kad kilo idėja sukurti bendrą kūrinį. O, jei rimčiau, tai susitikome su Alanu studijoje ir nieko neperspaudžiant žiūrėjom, kur mus veda ši diena.

Kūrybos niekada neforsinau, pilnai pasileidžiu plaukti ten, kur mane ji plukdo. Lygiai taip pat atsitiko ir mums su Alanu. Viskas super natūraliai, gyvai ir neapsikraunant.“ – dalinasi Niko Barisas.

Į naują dainą “Ten, kur širdis” abu atlikėjai sudėjo po dalelę savęs. Niko Barisas teigia, kad ji apima esminius jo kūrybinio gyvenimo etapus ir ypatingai atspindi dabartį. Tuo tarpu Alanas Chošnau mįslingesnis - akcentuoja, kad dainoje užfiksuota amžina formulė, nes tai yra daina apie meilės ir blogio kovas. Ir meilė visada nugali blogį, jeigu tai tikra.

„Kūrinys yra apie praeitį, ateitį ir svarbiausia – dabartį.“ – sako Niko Barisas.

“Muzika yra bendravimas, todėl ši daina nėra tik apie mus, kaip kūrėjus. Ši daina yra apie mus visus. Mes visi turime širdis ir gebėjimą laužyti blogio šaknis. Ir tai yra didysis gyvenimo wow, kaip ir įrašyti dainą su Chošnau“ – juokiasi Alanas Chošnau.

Kartu su šia naujiena Alanas Chošnau kviečia į savo solinius koncertus. Rytoj, balandžio 18 d. Kaune vyks “Pavasario šou” VDU Didžiojoje salėje, o liepos 6 d. Palangos koncertų salėje vyks “Vasaros šou”, kuriame kartu su Alanu scenoje naują kūrinį atliks ir Niko Barisas. Palangoje Alanas Chošnau žada ir daugiau netikėtų siurprizų. Vilniaus koncerte Š. Kotrynos bažnyčioje bilietų jau neliko – jame bus kartojamas itin sėkmingas žiemos solinis koncertas “Geriausios dainos”.

Kviečiame pasiklausyti Niko Bariso ir Alano Chošnau bendro kūrinio „Ten, kur širdis“, prie kurio prisidėjo ir DJ Mamania:

Niko Barisas ir Alanas Chošnau - Ten, kur širdis (ft. DJ Mamania)

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder