Palangos kurhauzas kviečia vasarą praleisti kartu

Išskirtinis kurorto simbolis Palangos kurhauzas jau kitą savaitę kviečia palangiškius ir miesto svečius į pirmąjį renginį naujojoje kurhauzo teatro salėje.

Palangos kurorto gyventojus ir svečius džiugina įspūdingas kultūrinis vasaros sezonas. Atsinaujinęs Palangos kurhauzas atviras bendruomenei ir kurorto svečiams, o per vasarą iš viso čia įvyks daugiau nei 50 koncertų bei keli tarptautinių festivalių renginiai, kuriuose pasirodys ir gausus būrys Lietuvos bei užsienio akademinės muzikos atlikėjų.

Birželio mėnesį Palangos kurhauze karaliavo Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras, publikai pristatęs festivalį „Vasaros prieskoniai Palangoje“ su „kvapniomis“ koncertinėmis programomis: „13 vanilės žiedų“, „Raudonų aguonų gaidos“, „Mėtų siuita“, kamerine opera „Vivat kava!“ bei koncertu „Aš - senas jūrininkas“.

O liepą savo gerbėjus sukvietė tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis.

„Šių metų programa pasipildė inovatyviais sprendimais, nes atlikėjai, muzikuodami iš kurhauzo atnaujintos medinės dalies balkono, kvietė į festivalio koncertus. Daugiau nei dvi savaites po kurhauzo skliautais skambėjo garsiausių Lietuvos ir užsienio muzikantų atliekami kūriniai“, - pasakojo Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė.

Atsiveria naujoji kurhauzo teatro salė

Liepos mėnesio kurhauzo koncertų programą tęs solistai dainininkai Nomeda Kazlaus, Liudas Mikalauskas bei Eugenijus Chreptovas.

O liepos 25 dieną įvyks ir pirmasis renginys naujojoje kurhauzo teatro salėje.

„Čia muzikinį spektaklį - operetę “Išsipildžiusios svajonės istorija„ atliks Gražinos ir Vytauto Kurnickų vokalinis duetas “Bella Vita„. Labai tikimės, kad naujos teatro salės garso ir šviesų galimybės tiek atlikėjams, tiek ir žiūrovams suteiks naujų atradimų bei muzikos spalvų“, - kvietė V. Petrauskienė.

Liepos mėnesio kultūrinį maratoną kurhauze užbaigs šmaikštusis Juozas Erlickas, o aktorė Larisa Kalpokaitė su pianistu Daumantu Slipkumi publikai dovanos romansų vakarą.

Paskutinį vasaros mėnesį Palangos kurhauzas kvies į įvairių žanrų koncertus ir kūrybinius susitikimus.

„Tai charizmatiškasis Martynas Levickis, solistai Ona Kolobovaitė ir Egidijus Bavikinas, Juozas Erlickas, Gintarė Jautakaitė, Saulius ir Jokūbas Bareikiai, Kitava, Monique ir kiti atlikėjai“, - apie laukiančius koncertus pasakojo V. Petrauskienė.

Palangos kurhauzas nepaliaus skambėti ir rudenį, tad palangiškiai bei miesto svečiai ir toliau galės atrasti naujus, dar nepatirtus įspūdžius bei dar labiau įsilieti į kultūrinio gyvenimo ritmą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder