Paslaptimi apipinta gala koncerto programa ir bilietų pardavimai

(1)

Likus vos 10 dienų iki iškilmingo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro atidarymo gala koncerto, vyksiančio balandžio 20-ąją, renginio programa žiūrovams vis dar nėra atskleista.

Susisiekus su teatro vadove Laima Vilimiene, paaiškėjo, kad gala koncerto programa viešai bus paskelbta artimiausiomis dienomis.

„Programa bus paskelbta greitai - rytoj arba poryt“, - sakė L. Vilimienė.

Teatro vadovo pavaduotoja menui Audronė Juozauskaitė taip pat nebuvo linkusi atvirauti apie renginio programą, tik prasitarė, jog koncertą režisuoja scenaristas ir režisierius Dalius Abaris.

Paslaptimis apipinta ne tik renginio programa, bet ir bilietų į koncertą pardavimas, kuris nebuvo net pradėtas. Norintieji įsigyti bilietus, kainavusius 150 eurų, nuo vasario 6 d. buvo kviečiami iš anksto registruotis.

Išankstinės registracijos į gala koncertą formoje naudojantis vienu elektroninio pašto adresu buvo galima rezervuoti 4 bilietus.

L. Vilimienė anksčiau teigė, kad susidomėjimas po daugiau nei 5,5 metų vėl duris atversiančio teatro šventiniu renginiu didžiulis ir visiems norintiems bilietų tikrai neužteks.

Kovo 21 d. Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras paskelbė, jog išankstinė registracija į renginį baigta. Nors gala koncertas vyks salėje „Jūra“, kurioje telpa apie 660 asmenų, bet lieka neaišku, kiek bilietų žiūrovai galėjo įsigyti, nes renginyje dalyvaus ir kviestiniai svečiai.

Pirmiau nei gala koncertas, turi įvykti teatro rekonstrukcijos „pridavimas“. Viešoje erdvėje teatras skelbia tik apie fojė atgimsiantį Muzikinio teatro sietyną, sukurtą žinomo lietuvių juvelyro, metalo dailininko Kazimiero Simanonio, bei tapimą pirma šalyje profesionalaus scenos meno įstaiga, galėsiančia žmonėms, turintiems negalią, suteikti natūralų komfortą - teatre jaustis gerai ir patogiai.

„Vakarų eksperui“ KVMT vadovo pavaduotojas Naglis Stancikas sakė, kad rekonstrukcijos „pridavimas“ vyksta sklandžiai ir balandžio 19 d. pakvietė į tai progai skirtą spaudos konferenciją.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder