Rokeriai „Colours of Bubbles“ Palangoje pradeda koncertų turą su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru

Praėjus ketveriems metams po kultiniu tapusio projekto „Untold Story“ koncertų, rokeriai „Colours of Bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras vėl lips ant scenos kartu. Muzikantai pristatys šiemet išleistą albumą ir naują programą „Untold Story: Chapter 2“. Rokas su klasikinės muzikos magija palydės šią vasarą ir pirmąjį kartą nuskambės jau rugpjūčio 26 dieną Palangoje.

„Groti su orkestru – tai visai kas kita, nei tiesiog koncertas – tai nepakartojamas jausmas, kurį stengiamės visą sugerti į save. Tai didžiulė atsakomybė ir emocija, kuri viską atperka. Mėgaujamės ir dalinamės šiuo jausmu kartu su klausytojais“, – sako „Colours of Bubbles“.

„Untold Story: Chapter 2“ – ilgai lauktas dukart metų roko grupe pripažintų šiauliečių „Colours of Bubbles“ ir Auksiniu scenos kryžiumi apdovanoto dirigento Modesto Barkausko vadovaujamo Šv. Kristoforo kamerinio orkestro bendradarbiavimo pratęsimas.

2017 metais „Colours of Bubbles“ su orkestru surengė penkių koncertų turą Lietuvos miestuose, kurio kulminacija tapo pasirodymas sausakimšoje Trakų pilyje ir pelnytas jau antrasis M.A.M.A. metų roko grupės apdovanojimas.

Colours of Bubbles | Home (with St. Christopher Chamber Orchestra) https://youtu.be/53BZI2FrlZc

Vos išleidę savo naujausią studijinį darbą „9 mm“ 2019 metų lapkritį, „Colours of Bubbles“ pradėjo pasiruošimą antrajai projekto „Untold Story“ daliai. Prie jos buvo dirbama visus praėjusius metus – kuriamos orkestrinės partitūros, repetuojama su orkestru, ruošiamas koncertų scenarijus, modernūs garso ir šviesų sprendimai.

„Colours of Bubbles“ nekantrauja užlipti ant scenos kartu su Šv. Kristoforo kamerinio orkestro muzikantais ir ambicingą „Untold Story: Chapter 2“ programą klausytojams pristatyti visiškai gyvai, būtent taip, kaip ši muzika ir turi skambėti, sukeldama malonų šiurpulį tiek roko, tiek ir klasikinės muzikos gerbėjams.

Būsimuose „Untold Story: Chapter 2” turo koncertuose prie „Colours of Bubbles” prisijungs net tik Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, bet ir kviestiniai atlikėjai – viso koncertuose ant scenos ir šalia jos bus daugiau nei kelios dešimtys muzikantų, šviesų ir garso inžinierių.

Orkestro muzikantai smokingus žada iškeisti į odines striukes ir vieningai pašėlti su melodinga rokerių iš Šiaulių muzika. O „Colours of Bubbles“ neabejoja, kad jų roko himnai kartu su ypač profesionalaus orkestro muzikantų komanda nuskambės kaip niekad stipriai ir muzikaliai.

Colours of Bubbles | Memento (with St. Christopher Chamber Orchestra) https://youtu.be/xdV03B0w-lI

Pasirodymuose „Colours of Bubbles“ su orkestru atliks dainas iš trijų grupės albumų „Inspired by a True Story“, „She Is the Darkness“ ir „9 mm“, tarp jų – kūrinius „Your Ghost“, „To Jane“, „Memento“, „Too Much Is Not Enough“, ir ryškiausius hitus iš pirmųjų „Untold Story“ koncertų.

Vieninteliai turo „Untold Story: Chapter 2“ pasirodymai įvyks rugpjūčio 26 dieną Palangoje, Palangos koncertų salėje, rugpjūčio 27 dieną Vilniuje, Vilniaus paveikslų galerijos kieme, ir rugsėjo 4 dieną, Šiauliuose, Šiaulių kultūros centre.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder