Vaidas Baumila pristato vasarišką dainą ir vaizdo klipą „Gėlė“: pasijautėme tarsi romantinėje komedijoje

Šiandien vienas ryškiausių šalies dainininkų Vaidas Baumila su džiaugsmu pristato savo naują vasarišką dainą „Gėlė“ ir jai sukurtą vaizdo klipą.

Pasak atlikėjo, šis kūrinys yra tikras vasaros nuotaikos įsikūnijimas, pripildytas šilumos, nuotykių ir romantikos. Kartu su daina pristatomame vaizdo klipe žiūrovai išvys daug šypseną keliančių situacijų, iš kurių ne viena įamžinta kaime.

Dainininko teigimu, vaizdo klipo filmavimas sukėlė labai daug gerų emocijų, gerai praleistą laiką kaime ir, žinoma, daug juoko.

„Daina „Gėlė“ ir jos vaizdo klipas yra tikras vasaros prisiminimų kokteilis. Klipe mes su režisieriumi Roku elgėmės kaip paaugliai, grįžę į vaikystės vasaras. Tai – romantinė komedija, kurioje visi triukai, skirti sužavėti ar apžavėti, yra išnaudoti. Žinoma, kiek jie veikia – klausimą palikime atvirą. Man buvo smagu vaidinti šioje istorijoje, kuri atspindi mūsų vasarų nuotykius“,intriguoja atlikėjas V. Baumila.

Vaizdo klipo režisierius Rokas Makarevičius įkvėpimo sėmėsi iš dainos žodžių „niekada nesibaigianti pasaka“ ir „naivi iliuzija“. Šios frazės tapo klipo vizijos ir scenarijaus pagrindu, atspindinčiu hiperbolizuotas emocijas ir patirtis, būdingas lietuviškai vasarai.

„Norėjau sukurti muzikinį klipą, kuriame atsispindėtų Vaido įvairiapusiškumas. Vasara ateina stipriai, sukelia jausmus, atneša nuotykius, tačiau su ja visada tenka atsisveikinti“, – sako režisierius.

Klipe vasarą įkūnija modelis Almantė Pociūtė, kuri puikiai perteikė vasaros dvasią – graži, išdykusi ir kiekvienam savaip įsimintina. Filmavimas buvo tikras nuotykis, kupinas veiksmo ir įvairių lokacijų. Dvi dienas komanda jautėsi lyg veiksmo filme su gaisrine, malūnsparniu, gyvūnais ir daugybe lokacijų pasikeitimų.

Šiandien pristatomą dainą klausytojai gyvai išgirs ir arėjantį šeštadienį, birželio 22 dieną įvyksiančiame didžiausiame vasaros koncerte „Vasarvidžio naktis“ Klaipėdos vasaros estradoje. Bilietus į šį pasirodymą platina Bilietai.lt.

Kviečiame išgirsti naujausią kūrinį

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder