Kviečia pajusti kalėdinę nuotaiką (8)

Gražiausias ir jaukiausias metų šventes VšĮ „Klaipėdos šventės“ kviečia sutikti uostamiestyje. Per Kalėdas klaipėdiečių ir miesto svečių lauks unikalūs šventiniai koncertai.

Gruodžio 23 d. 17 val. visi norintieji dar turi galimybę sudalyvauti Klaipėdos turizmo ir informacijos centro organizuojamoje ekskursijoje „Maža didelio miesto Kalėdų verta“.

Ekskursija prasidės nuo Peliuko skulptūrėlės ir toliau tęsis aplankant Danės krantinę iki pat Jono kalnelio poternos, kur lauks netikėta staigmena ir Kalėdų paštas. Norint dalyvauti ekskursijoje būtina registracija klaipedatravel.lt. Simbolinė kaina - 1 eur.

O pavargus sėdėti prie vaišėmis nukrautų stalų, gruodžio 26-ąją klaipėdiečiai ir miesto svečiai kviečiami apsilankyti Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelyje, kuriame 16 val. skambės Kalėdinis Klaipėdos kariliono koncertas.

„Šis renginys labai pakylėjantis, o kariliono skambesys - vienas kalėdiškiausių skambesių, koks tik gali būti. Koncertas tikrai įvyks, jis bus ne tik antrąją Kalėdų dieną, bet ir per Naujuosius metus 23.30 val.“, - apie kariliono koncertą pasakojo VšĮ „Klaipėdos šventės“ Komunikacijos ir rinkodaros vadovė Živilė Putnienė.

Pašnekovės teigimu, dėl gruodžio 25 d. Teatro aikštėje numatyto Kalėdinio koncerto dar nėra aišku, šis dėl atlikėjo ligos gali ir neįvykti.

„Tačiau gruodžio 26-osios šventinis koncertas Teatro aikštėje tikrai įvyks. 17 val. koncertuos Edita Bodrovaitė-Rukienė, tai bus kalėdinių ir šventinių dainų koncertas“, - tikino Ž. Putnienė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder