Labdaros renginyje „Sušildykime mažąsias širdeles“ surinkta beveik 25 tūkst. eurų

(1)

Klaipėdos apskrities moterų LIONS klubas „Smiltė“ lapkričio 11-ąją pakvietė klaipėdiečius į Klaipėdos pilies muziejaus konferencijų salę, į tradicinį labdaros aukcioną „Sušildykime mažąsias širdeles“. Salė buvo sausakimša, susirinko daug žmonių norinčių paaukoti.

Šiemet aukcione buvo paaukoti 22 garsių Lietuvos dailininkų meno kūriniai. Daugiausia tai buvo tapybos darbai - 20, bet buvo ir skulptūra, ir keramikos darbas. Už juos surinti 24 800. eurų. Aukcioną vedė Gintaras Mikalauskas. Pinigai tariantis su medikais bus skirti Klaipėdos krašto sergantiems vaikams gydyti,

Jau 17 metų Klaipėdos apskrities moterų LIONS klubas „Smiltė“ padeda Klaipėdos miesto ir apskrities šeimoms, kuriose auga vaikai, sergantys onkologinėmis ligomis. Neretai tėvai, neatlaikę tokio krūvio, palieka šeimas, tad lieka vienos mamos su sergančiais vaikais.

„Per šį laikotarpį padaryta daug gerų darbų, padėjome daugeliui šeimų“, - džiaugiasi klubo steigėja Birutė Jokužienė.

Labdaros aukcionas šiemet vyko jau 15-ąją kartą. Šių prasmingų renginių metu jau surinkta apie 500 000 eurų, finansinės paramos sulaukė apie 100 šeimų.

„Sergantys vaikai dažnai vadinami didžiaisiais kovotojais, nes ilgus gydymo mėnesius ar net metus kovoja už gyvenimą. Klubo narės siekia, kad tų vaikų gyvenimas būtų kiek įmanoma gražesnis ir džiaugsmingesnis. Didžiausia laimė išgirsti, kad liga nugalėta.

Prie šios pergalės prisideda daug puikių ir nuoširdžių Lietuvos medikų, taip pat ir moterys iš Klaipėdos apskrities LIONS klubo “Smiltė", - pasakojo B. Jokužienė.

„Ligoniukų šeimas aplankiusios klubo sesės dažnai atranda jas didelėje neviltyje, mūsų ištiesta ranka dažnai prilygsta kalėdiniam stebuklui“, - antrino dabartinė Klaipėdos apskrities LIONS klubo „Smiltė“ prezidentė Edita Sendrienė.

Paskutiniai keleri metai be galo sudėtingi dėl pasaulį užklupusios pandemijos ir Ukrainoje vykstančio karo. Sunku visiems, bet dar sunkiau išgyventi turintiems sveikatos problemų.

Juk vaikų kova su liga tęsiasi be mažiausios pertraukos. Jų gydimas ilgas, chemoterapijos kursai seka vienas paskui kitą Vilniuje esančioje gydymo įstaigoje.

Vienas iš tėvų turi lydėti vaiką, tad šeimoje lieka tik vienas maitintojas. Šeimas prislegia ne vien širdies skausmas, bet ir didelė finansinė problema.

„Daugeliui šeimų reikia peties, į kurį jos galėtų atsiremti, reikia tos neįkainojamos dovanos - vilties, finansinio stabilumo ir palaikymo.

Labai džiaugiamės, kad mūsų organizuojamame labdaros vakare klaipėdiečiai susivienijo kilniam tikslui“, - kalbėjo E. Sendrienė.

Su aukciono meno kūriniais galima susipažinti Klaipėdos apskrities LIONS moterų klubo „Smiltė“ internetinėje svetainėje www.lcsmilte.lt

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder