10 dalykų, kuriuos darote, nes pagaliau pradėjote mylėti save

Šiomis dienomis matome tiek daug pranešimų apie meilę sau ir nepamirškime, kad yra net meilės sau judėjimų.

Vis daugiau žmonių kasdien daro X dalykų, kad po truputį labiau pamiltų save, ir, sprendžiant iš dedamų pastangų, dabar matome, kad mylėti tai, kas esame, toli gražu nėra lengva.

Tačiau kai galvoju apie meilę sau, galvoju apie tūkstančius merginų ir moterų, kurios kasdien stengiasi įžvelgti bent kruopelytę vertės tame, kas jos yra.

Galvoju apie save pradinėse klasėse ir vidurinėje mokykloje, kaip apie naivią mergaitę, kuri nekentė to, ką matė žiūrėdama į veidrodį. Tuos paauglystės ir brendimo metus, kai nepasitikėjimas savimi ir žema savivertė siautėja mūsų organizmuose.

Taigi, kai žmogus pasiekia tokį gyvenimo etapą, kai iš tiesų myli tai, kas yra, man tai, kaip ir pirmas bučinys, pirmas kartas, vestuvės ar išleistuvės, yra svarbus įvykis, nes mylėti tai, kas esame, reikia daug metų.

 Amžiuje, kai tiek daug dėmesio skiriama grožiui, apdovanojimams, statusui, simpatijoms ir tam, kiek turi draugų, mylėti ir priimti save kaip unikalią būtybę nepavyksta per vieną naktį.

Nepaisant to, laikui bėgant mylėti tai, kas esame, tampa vis lengviau. Pradedame save priimti šiek tiek labiau, o gyvenimas tampa lengvesnis ir lengviau įveikiamas, nes kai mylime tai, kas esame, pasaulis atrodo šiek tiek kitaip.

Štai 10 mažų būdų, kaip pagaliau pradedate labiau mylėti save: 

1. Jaučiatės patogiau savo kailyje 

Užuot žiūrėdami į veidrodį matę trūkumus, ieškote savyje savybių. Dėvite aprangą, kuri išryškina geriausius jūsų bruožus, ir valdote savo kūną. Kas, kad priaugote šiek tiek svorio? Tai įrodymas, kad mėgaujatės gyvenimu ir gyvenate. Priimti save darosi vis lengviau ir pagaliau jaučiatės visaverčiai savo kailyje.

2. Jūs nustojote lyginti save su kitais

Anksčiau lygindavote save su kiekviena moterimi, kurią pamatydavote. Klausdavote savęs, kodėl jūsų kūnas negali atrodyti kaip jos, jūsų oda, veidas, plaukai ir t. t., ir pan. Kadangi taip pat lygindavai, dažnai nekentėjai kitų moterų vien dėl to, kad jos gražios.

Tačiau dabar žinai, kad lyginimas atima iš tavęs galimybę būti savimi, ir kai matai kitą gražią moterį, žinai, kad jos grožis neatima iš tavęs savojo. Svarbiausia, kad žinote, jog esate unikali.

3. Jūs ieškote patvirtinimo iš savęs, o ne iš kitų.

Anksčiau laukdavote, kol žmonės pagirs jūsų aprangą, ir tik tada jausdavotės gerai, o dabar žinote, kad atrodote gerai, ir jums nesvarbu, ar kas nors jus pagirs, ar ne, nes taip patvirtinate savo egzistenciją. Žinote, kad savivertė kyla iš jūsų pačių, o kai mylite tai, kas esate, visada bus vidinis patvirtinimas, kad jūsų daugiau nei pakanka.

4. Jūs nustojote ieškoti vyro, kuris priverstų jus jaustis gražiomis 

Daugelis moterų pakliūva į spąstus, norėdamos, kad vaikinai patvirtintų jų grožį, vertę ir vertingumą, ypač jei jos yra vienišos. Joms reikia, kad vyras pasakytų, jog yra gražios ir seksualios, kad jaustųsi vertos. Anksčiau buvai tokia mergina, bet dabar žinai, kad vyras negali patvirtinti tavo grožio ar vertės, ir kuo greičiau tai suprasi, tuo greičiau tapsi savininke to, kas esi, nepriklausomai nuo to, ar esi vieniša, ar ne.

5. Galite pripažinti kitų sėkmę ir nesijausti pavydus.

Vienintelė priežastis, dėl kurios kas nors galėtų neapkęsti kito žmogaus, yra ta, kad nori to, ką turi jis. Anksčiau jūs susiraukdavote kitų, kurie spindėjo, akivaizdoje. Jus žudė komplimentai kitam asmeniui arba matymas, kaip jo sėkmė spindi "Instagram" ir "Facebook", nes dėl to jautėtės menkesni. Tačiau dabar, kadangi esate kupini meilės sau, galite pripažinti kitų laimėjimus, nesijausdami lyg pralaimėję. Visiems visko užtenka ir užteks.

6. Jūs nesate tokie griežti sau 

Anksčiau plakdavote save už kiekvieną smulkmeną, bet dabar žinote, kad meilė sau reiškia, jog esate sau malonesni visuose dalykuose. Jūs žinote, kad darote viską, ką galite geriausiai, ir to, kas geriausia, pakanka.

7. Jūs ieškote gerų, kokybiškų vyrų  

Buvimas santykiuose su prastais vyrais kartais yra ženklas, kad trūksta meilės sau. Anksčiau susitikinėdavote su vaikinais, kurie nebuvo prasti, bet jie suteikdavo jums dėmesio ir patvirtinimą, kurio ieškojote. Tačiau dabar, net jei jau metus esate vieniša, laukiate vaikino, kuris jūsų vertas.

8. Investavote į savęs priežiūrą

Rūpinimasis savimi reiškia viską, ką įgyvendinate savo gyvenime tik dėl savęs ir kas daro jus geresniu žmogumi. Nesvarbu, ar tai būtų sveiko maisto planas, mankšta, pasimatymai prie kavos puodelio ar vakarienės vieni su kitais, meditacija, joga ar bet kas, kas padeda jums susiorientuoti ir susikaupti. Anksčiau, kadangi jums trūko meilės sau, jūs apleidote dalykus, kurie padarė jus geriausiu savimi. Tačiau dabar jūs esate svarbiausi.

9. Jūs žinote, kad sėkmė kada nors bus jūsų 

Atmetimas ir matymas, kad kitiems pavyksta anksčiau už jus, iš tiesų jus slėgdavo. Manėte, kad jūsų rašymas nėra pakankamai geras, kad niekada neparašysite tos knygos, negausite to darbo, nebūsite tuo žmogumi, kuriuo visada norėjote būti. Bet kadangi dabar investavote į save, atrodo, kad dangus yra riba. Galbūt dabar jos neturite, bet žinote, kad galiausiai sėkmė bus jūsų.

10. Kai sakote: "Aš myliu save", iš tikrųjų turite tai omenyje 

Galiausiai, kai pažvelgę į akis sakote: "Aš myliu save", iš tikrųjų turite tai omenyje. Tai nėra užduotis, kurią sau skyrėte - kasdien sakyti, kad myliu save vis labiau. Šie žodžiai neatsiprašinėja iš jūsų lūpų. Jūs tai jaučiate ir sakote rimtai, nes po daugybės metų nuoskaudų, skausmo ir abejonių pagaliau, pagaliau mylite save.

Archyvų nuotr.

Bria Barrows, yourtango.com

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder