10 priežasčių, kodėl neištikimas vyras lieka santuokoje (1)

Neištikimas vyras stengiasi iš visų paimti tai, kas geriausia, ir bando išsiaiškinti, ar galėtų gauti dar daugiau, nebūdamas nubaustas… Jis tarsi tyrinėja, kur baigiasi jo sutuoktinės pakantumo ribos.

Kad ir koks jaudinantis ir adrenaliniškas būna meilės nuotykis nuošalyje, dauguma neištikimų vyrų vis tiek nesiruošia skirtis. Kodėl?

1. Jis jaučiasi kaltas.

Jis žino, kad padarė niekšybę arba elgiasi neteisingai, ir jaučiasi kaltas dėl to bei nerimauja dėl galimų pasekmių. Galbūt jis nenori pasmerkti savo žmonos ir šeimos visam skyrybų baisumui, galbūt jis pats nenori būti pamestas kaip išdavikas. Jam tiesiog gėda skirtis.

2. Jis nenori likti vienas.

Ir ne šiaip be moters šalia. Jis bijo, kad tada teks gyventi savarankiškai, pačiam išsilaikyti, rūpintis savimi, namais, gamintis maistą ir t. t. Todėl jam geriau likti net blogoje santuokoje.

3. Jis nenori išeiti iš savo komforto zonos.

Jis nenori trikdyti įprasto kasdienio ritmo, socialinio rato, gyvenimo būdo. Jis nenori visko kurti iš naujo su kita. Mes visi juk esame įpročių žmonės.

4. Jis įsitikinęs, kad daugiau nepasikeis.

Galbūt išdavystė įvyko netyčia, o gal norėjo išbandyti, kaip atrodo uždraustas vaisius, bet suprato, kad nėra pasiruošęs visko atsisakyti dėl kitos moters ar dėl savo laisvės. Galbūt tai atsitiko po kivirčo ar silpnumo akimirką, bet jis įsitikinęs, kad tai nepasikartos.

5. Jis nenori vargo dėl skyrybų.

Jeigu jis turi daug bendro turto, vaikų, jei skyrybos yra varginantis ir brangus procesas, tai kam tai daryti, jei galima paprasčiausiai palaikyti šeimos įvaizdį?

6. Jam tiesiog patinka naujas neištikimybės jausmas.

Galbūt jam patinka apgaudinėti. Tai juk būdas pajusti adrenaliną, išgyventi, patirti kažką naujo. Jis tikina save, kad jo nepagaus. Bet kuriuo atveju jis akivaizdžiai nebrangina savo santuokos.

7. Vaikai.

Taip, daugelis vis dar mano, kad likti santuokoje dėl vaikų yra teisingas dalykas. Žinoma, skyrybos yra sunkios. Bet jei ginčijatės kiekvieną dieną, akivaizdžiai nemylite vienas kito, apgaudinėjate – tai blogiau nei tėvai, kurie gyvena atskirai ir myli savo vaikus ir jų gyvenimus.

8. Jis išsisukinėja nuo visko.

Santuokoje jis lieka vien dėl to, kad sugeba slapta apgauti. Jam patinka viskas: ir žmona, kuri yra namuose su vaikais, ir meilužė, su kuria gali linksmintis. Tai jį džiugina, jis jaučiasi geidžiamas ir nori pamatyti, kiek toli gali nueiti, jei pavyks išsisukti. Jis tiesiog liks vedęs, kol išaiškės jo neištikimybė ir kol žmona užsimanys skirtis.

9. Jis neturi atsarginio varianto.

Jis apgaudinėja ir nesiskiria, nes nežino, kaip būti kitaip, ką daryti toliau, jei išsiskirtų. Ir jis net nenori galvoti, kaip reikėtų gyventi toliau, nes dabartinė padėtis jam visiškai tinkama. Jam nereikia nereikalingų problemų ir rūpesčių.

10. Jis nėra verčiamas rinktis.

Niekas jam nekėlė ultimatumo: žmona arba toleruoja, arba nežino, o meilužė nieko nereikalauja keisti. Jis iš kiekvienos pasiima tai, kas geriausia, ir vis dar bando išsiaiškinti, ar galėtų nebaudžiamas imti daugiau.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder