3 principai, kaip susikurti prabangų stilių: atrodykite pritrenkiančiai!

Stilingi žmonės neabejotinai traukia žvilgsnį, tačiau tikriausiai dažnas pagalvojame, kad ne kiekvienas gali būti stiliaus ikona. Galbūt manome, kad tai brangu ar tam būtina specialisto pagalba.

5 metus biuro stiliaus rūbus moterims kurianti Tauri Look" komanda sako, kad  savo stilių sukurti galima ir iš greitosios mados rūbų, tereikia žinoti kelis principus:

„Pasaulį yra užvaldžiusi greitoji mada, kuri siūlo gausybę pasirinkimų, sparčiai keičiasi, todėl tikrai galima pasiklysti įvairovėje.

Mes kuriame rūbus paremtus klasika, jie yra aukštos kokybės, ilgaamžiai, o juos protingai derinant su greitosios mados elementais galima puikiai atrodyti.

Tam tikrai nereikia išleisti daugybės pinigų", – sako „Tauri Look" kūrėjos Aida Rafanavičė ir Ernesta Pernavė.

Jų klientės, aktyvios ir užimtos moterys, ieško paprastų sprendimų, kaip atrodyti išskirtinai, todėl jos siekia kurti patogius ir pasitikėjimo suteikiančius rūbus.

„Šiais metais sugalvojome šiek tiek pažaisti ir pabandyti suderinti mūsų naujosios kolekcijos modelius su greitosios mados prekių ženklų ir net „Maximos" rūbais.

Norime parodyti, kad prabangų stilių turėti yra gana paprasta", - sako kūrėjos ir dalinasi 3 patarimai, kaip sukurti prabangų stilių neišpučiant savo biudžeto.

Nesirenk greitosios mados rūbais nuo galvos iki kojų

Viename derinyje pasirinkus sijoną, suknelę, batus ir švarką iš greitosios mados, juos  prabangiu įvaizdžiu paversti galės tik profesionalus stilistas.

Jei stilisto paslaugomis nesinaudojate, didžiulė tikimybė, kad toks derinys tiesiog atrodys pigiai arba ištirps minioje.

Rinkis paprastus, klasikinius greitosios mados rūbus

Daug greitosios mados rūbų kuriami pagal naujausias mados tendencijas, juos įsigyja daugybė moterų ir juos lengva atpažinti.

Supratus, jog tai, pavyzdžiui, H&M, prabangų įvaizdį gali pamiršti. Todėl renkantis iš greitosios mados asortimento rekomenduojama rinktis klasikinius derinius, o renkantis naujausius modelius juos naudoti kaip stiliaus detalę.

Investuok į batus ir rankinę

Paprastą trikotažinę suknelę, aukštos kokybės batai ir rankinė visada pakelia į aukštesnį lygį. Ar bendrausi susitikime, ar būsi konferencijoje ant scenos, ar tiesiog eisi gatve, patikėk, daug akių nužvelgia tavo įvaizdį nuo galvos iki kojų.

Išskirtiniai batai ar aukštos kokybės rankinė patraukia akį, o visa kita labai dažnai nublanks ir pasimirš.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder