3 vyrai pagal Zodiako ženklą, kurie nesileidžia manipuliuojami

Tarp vyrų yra tokių laimingųjų, kuriais sunku manipuliuoti. Tiesa, tuo džiaugiasi tik jie patys, o štai jų mylimosioms ar bjauriam viršininkui tokia savybė visai nepatiks.

 

Dvyniai

Tokį retą egzempliorių, kaip Dvyniai, sunku rasti. Jis nepasiduoda nei šantažui, nei ašaroms, net ir hipnozei.

Į visus mylimosios bandymus pakišti jį po savo paduku reaguoja staigiu išnykimu. Pabandžius pasinaudoti ašaromis ir skandalais, nedvejodamas susiranda naują meilės objektą.

Jeigu šefas ar kolegos pabandys daryti Dvyniams mažiausią psichologinį spaudimą, jis greit atsisveikins su jais ir leisis į absoliučios lygybės paieškas.

Šaulys

Šaulio neįmanoma prijaukinti, jis yra, koks yra – mylintis laisvę ir nepriklausomybę. Geriau neprovokuoti likimo, bandant įsiskverbti į šio ženklo sąmonę ir įvesti joje tvarką.

Šauliai patys nemėgsta manipuliuoti kitais žmonėmis, todėl aštriai reaguoja į aplinkinių bandymus juos valdyti.

Tokiais atvejais gyvenimu besidžiaugiantis ir mielas Šaulys virsta įsiutusiu tigru.

Jis kalba labai grubiai ir aštriai, greitai ištraukdamas į paviršių visas klastingas užmačias. Po šito atsisako bet kokių kontaktų su nevykėliu manipuliatoriumi.

Vandenis

Vandenis viską daro nepaisydamas kitų tiesiog šiaip, iš principo. Vandenio maištininko prigimtis niekada neleis jam šokti pagal svetimą dūdelę.

Pajutęs menkiausios manipuliacijos užuominą, šis ženklais greitai smogs atsakomąjį smūgį pačiam manipuliatoriui: prisiims savo pačią abejingiausią išraišką ir nereaguos į jokius dirgiklius.

Vandenis „vaikšto pats sau vienas“. Jeigu pabandysite paveikti jo jausmus ašaromis ir skundais, Vandenis tiesiog išeis. Jis nesikankins žiūrėdamas spektaklį, skirtą konkrečiam žiūrovui.
 

Gemius

Raktažodžiai
Sidebar placeholder