3 Zodiako ženklai, kuriems 2022-aisiais bus nelengva (4)

Artėjant Naujiesiems metams, visi tikisi, kad jie bus geresni už praėjusius, atneš daugiau džiaugsmo, gerų emocijų, malonių išgyvenimų. Kai kurie žmonės iš tiesų patirs daugiau džiaugsmo, bet ne visi. Trijų Zodiako ženklų laukia nauji sunkumai.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Priimti sprendimus šio Zodiako ženklo atstovams 2022-aisiais teks nuolat. Vėžys nepasižymės kantrybe, kirs iš peties, užuot ramiai ir griežtai gynęs savo poziciją. Tai jam sukels papildomų problemų.

Vėžys konfliktuos su visais ir tuo dar labiau apsunkins savo padėtį. Niekas nenorės jam būti lojalus ir elgtis su juo atlaidžiai.

Dėl to nemalonumai persekios Vėžį, jam nepavyks laiku įgyvendinti savo sumanymų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Savimi pasitikintiems šio Zodiako ženklo atstovams būtina susimąstyti dėl savo elgesio ir surasti būdą pakeisti vieną kitą bjaurų bruožą. Tačiau Liūtas pats nemano, kad turi trūkumų. Tai ir taps jo bėdų 2022-aisiais metais priežastimi.

Liūtas nelinkęs įsiklausyti į kitų nuomonę. Jis ignoruoja net konstruktyvią kritiką, kuri galėtų būti jam naudinga.

Viskas gali pasikeisti į gerą, jeigu Liūtas pradėtų ieškoti kompromisų, jeigu imtų demonstruoti pasirengimą su kuo nors ir dėl ko nors susitarti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

2022-aisiais metais Šauliui neduos ramybės problemos dėl pinigų. Šio Zodiako ženklo atstovai bus linkę į spontaniškus pirkinius ir neapgalvotus poelgius. Tuo jie pakirs savo biudžetą.

Atsakingu momentu Šaulys gali pasijusti likęs be cento kišenėje. Tai išves jį iš pusiausvyros, privers nervintis. Priežastis jaudintis tikrai bus, nes dėl lėšų stokos Šaulys negalės išspręsti svarbių problemų.

Šauliui patartina 2022-aisiais neatsipalaiduoti finansinėje sferoje. Jeigu jis sugebės kruopščiai apsvarstyti ir griežtai kontroliuoti savo piniginius reikalus, tai sugebės išvengti daugybės nemalonumų.

Kadangi vėžiai ir taip nevykelei, kaip jiems gali sektis
Danguole, 2021-12-15 05:41
Prieš dvi dienas,rašę jog vėžiams bus sėkmingiausi metai.Mirk iš juoko sapnuotojai.
Nerimas, 2021-12-14 17:44
Briedų briedas...Pigios spekuliacijos naivuoliams...Čia blogai- kitam išminčių aiškinime bus super metai...Privisę visokio menko lygio rašeivų , tai ir pliurpia nesąmones ...
Zita , 2021-12-07 15:32
Sidebar placeholder