4 Zodiako ženklų merginos, kurių netenkins vedusio vyro meilužės vaidmuo

Ne visos moterys yra pasirengusios kovoti už vedusio vyro širdį ir griauti svetimą šeimą. 4 Zodiako ženklų atstovės neketina pasitenkinti meilužės vaidmeniu, todėl stengiasi nesuartėti su svetimais vyrais.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Paprastai šio Zodiako ženklo damos nesidomi vedusiais vyrais. Jeigu jos pajunta potraukį išrinktajam, bet sužino, kad jis nėra laisvas, apsimeta, kad tarp jų nieko nėra.

Mergelė niekada nesikiš į vedusios poros santykius, verčiau susiras sau kitą partnerį, laisvą vyrą, nes gerbia save.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenio ženklo moteriai vedusio vyro nereikia. Net įsimylėjusi ir užmezgusi romaną su tokiu tipu, kuris jau turi sutuoktinę, ji jokiu būdu nedarys jam spaudimo ir neprašys palikti šeimos.

Ji suteiks jam galimybę savarankiškai pasverti privalumus bei trūkumus ir pačiam nuspręsti, su kuo jis iš tikrųjų bus laimingas.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio ženklo moterys, kurios būna ištikimos ir atsidavusios savo išrinktajam, paprastai nesiekia sugriauti svetimos šeimos.

Jos suvokia, kas yra moteriškas solidarumas, todėl sužinojusios, kad jų išrinktasis turi žmoną, tikrai nutrauks su juo bet kokius santykius, net jei dėl to kentės prarastos meilės kančias.

Jaučio ženklo moteris nenori su niekuo konkuruoti ir gali net papasakoti apie savo santykius teisėtai mylimojo žmonai.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragio ženklo moteris turi savigarbos ir santykiuose labiau rūpinasi savimi. Varžovės jausmai jos nedomina. Ožiaragio ženklo moteris yra egoistė, kuriai nepatinka meilužės vaidmuo.

Ji nori, kad vyras priklausytų tik jai vienai, todėl iškart jam praneš, kad su ja geriau nežaisti lengvabūdiškų žaidimų.

Archyvų nuotr.

Nenori būti meilužė. Pixabay.com

alfa.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder