Nuleista padanga

40 metų patirtį turintis mechanikas nurodo geriausią būdą, kaip per kelias minutes sutaisyti nuleistą padangą

(7)

Patyręs mechanikas papasakojo, kaip per kelias minutes sutaisyti nuleistą padangą ir sutaupyti tūkstančius remonto sąskaitų.

40 metų patirtį turintis automechanikas Džimas savo "YouTube" kanale "Jim The Car Guy" pasidalijo naudingu patarimu, kaip greitai suremontuoti automobilio padangas. 

Naujajame vaizdo įraše Džimas paaiškino, kad daugelis šiuolaikinių automobilių neturi atsarginio rato, todėl žinojimas, kaip kelio pakraštyje sutaisyti pradurtą padangą, gali išgelbėti jus nuo atsidūrimo beviltiškoje situacijoje ar būtinybės kviesti vilkiką.

Jis rekomenduoja bagažinėje laikyti oro pripūtimo pompą ir kamščių rinkinį, kad galėtumėte greitai grįžti į kelią.

Padangų remonto rinkinys - tai įrankių rinkinys, kurį galima naudoti norint iš padangos pašalinti tokius daiktus kaip vinys ar kitos šiukšlės, prieš užpildant pradurtą vietą nedideliu lipniu kamščiu. 

Taip padanga nepraranda slėgio, kurį vėliau galima atkurti naudojant siurblį.

"Tai labai paprasta procedūra. Tai neteisingas būdas, bet jis padės jums grįžti į kelią ir nuvykti į servisą, kad galėtumėte tinkamai sutaisyti ratą", - sako Džimas.

Teisingas remontas apima padangos nuėmimą nuo ratlankio ir pradurtos vietos užtaisymą, po to padanga vėl sumontuojama ir subalansuojama.

Paprastai tai turėtų atlikti profesionalas.

Vis dėlto toks padangos kamštis padės išvengti papildomų išlaidų vilkikui arba, dar blogiau, važiuoti su pradurta padanga, o tai gali rimtai sugadinti ratą ir brangiai kainuoti jo remontą.

Vietoj to tiesiog pripūskite padangą siurbliu, o tada naudokite kištuko rinkinį, kaip nurodyta.

Tai reiškia, kad vienu įrankiu pašalinsite pradurtą padangą sukėlusį daiktą, kitu įrankiu įdėsite kamštį ir pridėję nedidelį kiekį klijų jį pritvirtinsite.

Tai atlikę, vėl pripūskite padangą iki savininko vadove nurodyto slėgio, o tada keliaukite į artimiausią autoservisą, kad padanga būtų suremontuota.

Vaizdo įrašas žemiau: 

Kaip per kelias minutes sutaisyti nuleistą padangą

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder