5 populiariausi figūros tipai: kuriam priklausote jūs ir kaip pabrėžti savo privalumus?

Kiekvieno žmogaus kūnas yra išskirtinis ir tai daro mus unikalius. Tačiau egzistuoja tam tikri figūros tipai, kuriuos galima pritaikyti universaliai, nepaisant mūsų ūgio ar svorio. 

Moters figūrą įprasta skirstyti į 5 pagrindines kategorijas. Visada naudinga žinoti, kuriam tipui priklausote, nes taip galite išsirinkti labiausiai jūsų figūros privalumus pabrėžiančią aprangą ir jaustis patogiai bei pasitikėti savimi.

Sužinokite, kuriai kategorijai priklausote.

Norėdami nustatyti savo figūros tipą, pažiūrėkite į veidrodį, kuriame matotės visu ūgiu. Kokią formą jūsų kūnas labiausiai primena?

Jei nepavyksta įžvelgti jokios konkrečios formos, matavimo juostele išmatuokite keturias sritis: krūtinę, pečius, juosmenį ir klubus. Pagal šias proporcijas galėsite spręsti, koks tipas jums artimiausias. Štai 5 populiariausi:

Smėlio laikrodis

Šiam figūros tipui būdingi vienodo pločio klubai ir pečiai bei išraiškingas, grakštus liemuo. Įžymūs „smėlio laikrodžiai“:  Marilyn Monroe, Scarlett Johansson ir Sofia Vergara.

Scarlett Johansson. Flickr.com nuotr.

Štai keletas patarimų, kaip pabrėžti smėlio laikrodžio figūrą:

Smėlio laikrodžiai gali didžiuotis dailiu liemeniu, taigi jums tiks patrumpintos palaidinės, megztiniai ir džemperiai. Liemens sritį galite paryškinti stilingu diržu.

Venkite itin griežtų kirpimų, labai aptemptų drabužių, nes rizikuojate atrodyti vulgariai. Jei viršutinė rūbo dalis prigludusi, apatinę rinkitės laisvesnę ir atvirkščiai.

Sukurkite pusiausvyrą pasirinkdamos tos pačios ar giminingos spalvos drabužių derinius. Jums itin tinka vienspalviai rūbų ansambliai.

Kriaušė

Kriaušės tipo figūra pasižymi platesniais klubais, trumpu juosmeniu ir siaurais pečiais. Tarp įžymybių, turinčių kriaušės tipo figūrą, yra Kim Kardashian ir Eva Longoria.

Kim Kardashian. Flickr.com nuotr.

Keletas aprangos gudrybių kriaušės figūrai:

Kriaušės gali džiaugtis moteriškais ir dailiais pečiais, todėl drąsiai rinkitės pečius atidengiančius drabužius, jums tiks ir įdomesnės formos, įvairiai dekoruotos iškirptės.

Venkite siaurų ir prigludusių suknelių, sijonų bei kelnių. Apatinę aprangos dalį rinkitės laivai krentančią. Derinkite su smailianosiais bateliais, jie suteiks kojoms grakštumo.

Drąsiai eksperimentuokite sluoksniuodamos rūbus. Sluoksniavimas padės subalansuoti jūsų figūrą.

Obuolys

Moterų, turinčių obuolio figūrą, viršutinė kūno dalis yra platesnė nei apatinė, o juosmens linija yra mažiau išreikšta. Įžymybės, turinčios obuolio tipo figūrą: Queen Latifah, Catherine Zeta-Jones ir Drew Barrymore.

Catherine Zeta-Jones. Flickr.com nuotr.

Patarimai, kaip atskleisti obuolio figūros tipo privalumus:

Investuokite į kokybišką liemenėlę. Dailiai išryškinta ir suformuota krūtinė pabrėš figūros grožį.

Venkite masyvių kaklo papuošalų, ekstravagantiškų dekoracijų viršutinėje aprangos dalyje.

Rinkitės A formos siluetus ir V formos iškirptes. Jums tiks laisviau krentančios tunikos, romantiškos laisvo kirpimo suknelės.

Stačiakampis

Jei turite gana tiesų liemenį, o jūsų klubų ir pečių plotis beveik vienodas, tuomet priklausote stačiakampio figūros tipui. Įžymios moterys, turinčios stačiakampio kūno tipą, yra Kate Hudson, Gwyneth Paltrow ir Kate Moss.

Gwyneth Paltrow. Flickr.com nuotr.

Kaip pabrėžti stačiakampio figūros tipo privalumus:

Jums tiks sijonai ir kelnės aukštu liemeniu. Drąsiai galite derinti juos su patrumpintomis palaidinėmis, marškinėliais, megztiniais.

 Viršutinę rūbų dalį rinkitės su dekoracijomis aplink apykaklę, galite dėvėti įdomesnę pečių liniją turinčius drabužius.

Viršutinę ir apatinę aprangos dalį rinkitės skirtingų spalvų. Kadangi jūsų siluetas labai tiesus, tai padės vizualiai suteikti figūrai daugiau formos.

Apverstas trikampis

Jei jūsų pečiai yra platesni už klubus, greičiausiai jūsų figūros tipas yra apverstas trikampis. Į šią kategoriją patenka tokios žinomos asmenybės kaip Demi Moore, Naomi Campbell, Renée Zellweger ir Angelina Jolie.

Angelina Jolie. Flickr.com nuotr.

Kaip išryškinti apversto trikampio figūros tipo privalumus:

„Boyfriend“ tipo džinsai atrodo fantastiškai ant šio tipo figūros. A formos sijonai taip pat yra puikus pasirinkimas, nes vizualiai platina apatinę kūno dalį ir padeda sukurti pusiausvyrą.

Venkite ovalių iškirpčių, geriau rinkitės V formos. Marškinius ar švarkus dėvėkite prasegtus.

Jei turite didesnę krūtinę, stenkitės pernelyg jos nepabrėžti. Kadangi jūsų pečiai ir taip platesni, smarkiai išryškinta krūtinė dar labiau tai pabrėš.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder