6 dažniausi erotiniai sapnai: ką jie reiškia?

Intymūs santykiai viešoje vietoje, seksas su nepažįstamuoju – gana dažnas erotinių sapnų scenarijus. Tokie sapnai dažnai glumina ir priverčia susimąstyti, ką jie iš tikrųjų reiškia. Psichologai išskyrė 6 dažniausius erotinių sapnų scenarijus ir pateikė vertinimą, ką tokie sapnai pasako apie jus.

1. Seksas su buvusiuoju

Pripažinkite, kad sapnas, kuriame mylitės su buvusiu partneriu, verčia ne tik raudonuoti, bet ir kelia nerimą – o gal jausmai vis dar gyvi? Tačiau nereikėtų daryti pernelyg skubotų išvadų. 

Visų pirma, tai gana natūralus procesas. Buvęs partneris kažkada jums buvo svarbus. Natūralu, kad kartais jis sugrįžta sapnų pavidalu.

Kita vertus, galima įžvelgti ir priešingą reikšmę – tokie sapnai rodo išsivadavimą, tinkamą metą įgyvendinti savo troškimus. 

2. Sapne patirti orgazmą

Sapne patiriamą orgazmą galima interpretuoti dviem skirtingais būdais: tai gali būti lyg tam tikra kompensacija, ypač jei realiame gyvenime tokio intymumo trūksta.

Ir atvirkščiai, orgazmo patyrimas sapnuose taip pat gali reikšti pilnatvės jausmą, ryšį su pasauliu.

3. Sapnuoti neištikimybę

Savo partnerio apgaudinėjimas sapnuose gali būti vertinamas kaip prasižengimas, kitaip tariant, sapne įgyvendinami troškimai, kurių žmogus sau neleidžia.

Tačiau matyti savo partnerio neištikimybę sapnuose turi visai kitą prasmę. Tai gali reikšti, kad partneris nemato jūsų tokių, kokie esate iš tikrųjų, toks sapnas gali atspindėti nepasitikėjimą savimi arba pavydo jausmą.

4. Seksas viešoje vietoje

Miškas, kino salė, paplūdimys... Sapnuoti, kad mylitės viešoje vietoje, potencialių praeivių akivaizdoje, atskleidžia norą išreikšti tai, ką slepiate, pavyzdžiui, slaptą įsimylėjimą.

Tai gali reikšti ir svajonę arba fantaziją, kurios nedrįstame įgyvendinti.

5. Seksas su tos pačios lyties asmeniu

Seksas su tos pačios lyties asmeniu sapne nebūtinai reiškia, kad tai yra fantazija. Dažniausiai tai reiškia, kad žmogus myli save.

Tai ryšio su savimi ir pasitikėjimo savimi simbolis. Todėl toks sapnas gali reikšti, kad žmogus yra pasitikintis savimi ir gerai jaučiasi savo kūne.

6. Mylėtis su nepažįstamuoju

Toks sapnas gali reikšti, kad žmogus pasiklydo savo jausmuose ir siekia suprasti tai, ko jis iš tiesų nori. Tačiau svajonė mylėtis su nepažįstamu žmogumi taip pat gali būti tiesiog paprasta fantazija.
 

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder