6 pasyviai agresyvūs komentarai, kurie reiškia, kad jūsų partneris nori išsiskirti

Šie komentarai gali būti ženklas, kad jūsų santykiai netrukus gali nutrūkti.

Pasyvios agresijos pasitaiko, nesvarbu, ar tyliai elgiatės su savo partneriu, ar sulaukiate užgaulių pastabų.

Tačiau, nors šis nesveikas elgesys kartais gali užvaldyti kiekvieną iš mūsų, yra tam tikrų pastabų, kurios gali priversti jus susimąstyti, ką jūsų antroji pusė iš tikrųjų galvoja apie jūsų santykių ateitį.

Ar tam tikri posakiai reiškia, kad artėjate prie išsiskyrimo?

Skaitykite toliau ir sužinokite, kokie pasyviai agresyvūs komentarai gali reikšti, kad jūsų partneris nori viską nutraukti - arba jums tiesiog reikia įdėti šiek tiek daugiau darbo.

1 "Nesvarbu, ką aš sakau, tu vis tiek niekada neklausai."

Kai jūsų partneris išsako pastabą apie tai, kad jo nesiklausote, tai gali būti ženklas, kad santykiai krypsta į blogąją pusę.

"Tokio pobūdžio pastaba gali rodyti, kad jūsų partneris jaučiasi negirdimas arba ignoruojamas santykiuose", - pasakoja "Ocean Recovery" LMFT Kalley Hartman.

"Jei šis komentaras vartojamas dažnai, gali būti, kad atėjo laikas aptarti, kaip abu galite pagerinti savo bendravimą."

Geras bendravimas yra vienas iš sėkmingų santykių raktų.

Hartman taip pat aiškina, kad tokie komentarai greičiausiai neatsiranda netikėtai ir yra rodiklis, kad "jūsų partneris jaučiasi nepatenkintas santykiais".

2 "Man nerūpi, ką veiksime šį vakarą, tu nuspręsk".

Jei dažnai kuriate planus, o jūsų partneris elgiasi abejingai, tai gali reikšti bėdą.

"Toks pareiškimas gali reikšti, kad jūsų partneris nebeturi noro kartu priimti sprendimų. Jei tai vyksta reguliariai, gali būti, kad atėjo laikas atkurti jūsų ryšį", - sako Hartmanas.

Tai gali būti neabejotinas ženklas, kad jūsų partneris jaučiasi atsiskyręs nuo santykių, sako Crystal Jackson, buvusi terapeutė ir "The Truly Charming" santykių rašytoja.

"Tokie komentarai gali būti būdas išvengti tiesioginio bendravimo apie jausmus ar troškimus ir tai gali būti ženklas, kad jūsų partneris jaučiasi atsiskyręs ar atsiskyręs nuo santykių."

3 "Nesvarbu, ką aš darau, tu vis tiek to nepastebi."

Jei partneris nuolat kartoja, kad to, ką darote, jam neužtenka, tai greičiausiai rodo, kad jis yra nelaimingas santykiuose.

"Šis teiginys gali reikšti, kad jūsų partneris jaučia, jog jo pastangos nėra pripažįstamos ar vertinamos", - sako Hartmanas.

"Gali būti, kad atėjo laikas pasikalbėti apie tai, kas iš tikrųjų vyksta, ir aptarti visas pagrindines problemas, kurios gali būti jų priežastis. Tai padarius galima užtikrinti, kad abu santykiuose jaustumėtės išgirsti ir palaikomi."

4 "Pastaruoju metu atrodai labai nutolęs."

Kai jūsų partneris jums sako, kad atrodote tolimas arba nepanašus į save, tai gali būti aiški užuomina, kad jis nesijaučia užtikrintas dėl santykių.

"Priklausomai nuo konteksto, tai gali būti pasyvus agresyvus būdas, kuriuo partneris užsimena, kad jaučiasi emociškai atsiskyręs nuo jūsų".

Nors Carvalho sako, kad tai nebūtinai visada reiškia, jog jie nori su jumis išsiskirti, "tai gali būti ženklas, kad santykiuose reikia kažką keisti".

Jackson taip pat pasakoja: "Tokio pobūdžio komentarai gali būti būdas išvengti atsakomybės už savo jausmus ar veiksmus, o kitam asmeniui jie gali sukelti nusivylimo ir apmaudo jausmą."

5 "Tu manęs nesupranti."

Kai jūsų partneris dažnai jums sako, kad jo "nesuprantate", jis gali jaustis nepakankamai įvertintas santykiuose ir gali ieškoti išeities.

"Jei jūsų partneris sako tokius komentarus, jis gali išreikšti jausmą, kad yra nesuprastas, pripažintas negaliojančiu ir neįvertintas, - pasakoja A. Carvalho "Best Life".

"Gali būti, kad jie iš jūsų ieško patvirtinimo arba gilesnio ryšio, o tai gali reikšti, kad santykiams reikia darbo."

6 "Noriu šiek tiek erdvės".

Šis komentaras gali būti dar viena raudona vėliavėlė, kad jūsų partneris gali pamažu nuo jūsų atsitraukti arba, kaip pastebi M. Carvalho, jis tiesiog jaučiasi prislėgtas ir jam reikia šiek tiek laiko sau.

"Tai gali tiesiog reikšti, kad santykiams reikia šiek tiek atsikvėpti, arba tai gali reikšti, kad jūsų partneris nori išsiskirti", - sako Carvalho.

Santykių ekspertė ir "Love Connection" įkūrėja Tina Fey aiškina, kad kai kurie partneriai sako tokias pastabas, užuot tiesiogiai išreiškę, kad yra nelaimingi santykiuose.

"Toks netiesioginis požiūris gali būti būdas jiems išvengti susidūrimo su realia situacija arba konfrontacijos su kitu asmeniu", - sako T. Fey.

Nesvarbu, kokiu atveju, galbūt geriausia būtų paklausti partnerio, kaip jis iš tiesų jaučiasi, kad galėtumėte būti viename lape, o ne ant išsiskyrimo slenksčio.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder