76-erių Elono Musko tėtis patvirtino, kad su podukra slapta susilaukė antrojo vaiko

Elono Musko geidulingasis tėtis Errolas pagaliau atskleidė, kad susilaukė slapto antrojo meilės vaiko su savo žavinga podukra Jana Bezuidenhout, - skelbia nypost.com.

Ši šokiruojanti žinia socialiniuose tinkluose sukėlė tikrą sprogimą - 76-erių Elono Musko tėvas Errolas pareiškė, kad prieš trejus metus jis susilaukė antrojo neplanuoto vaiko su savo 35 metų podukra Jana Bezuidenhout.

Vyras leidiniui „The Sun“ pasakojo, kad 2018 m. susilaukė Ellioto Rusho su podukra Jana, kuri yra 41 metais jaunesnė už jį. Jis Janą augino nuo ketverių metų.

Archyvų nuotr.

Jo sūnus Elonas Muskas „pasišlykštėjo“, sužinojęs, kad jo tėvas susilaukė vaiko su Jana, kuri gyveno su juo, kol jie kartu augo.

Jana Bezuidenhout yra antrosios Errolo Musko žmonos Heide Bezuidenhuot dukra.

Errolas vedė Heidę po to, kai 1979-aisiais metais išsiskyrė su Maye Musk, Elono Musko motina.

Janai buvo ketveri, kai vyresnysis Muskas tapo jos patėviu.

Errolas pripažino, kad Janos nėštumas buvo "neplanuotas", ir sakė leidiniui, kad jie nebegyvena kartu, motyvuodamas 41 metų amžiaus skirtumu.

Jis pridūrė: „Jai kitais metais bus 36 metai. Taigi jei ji norės ir jei aš vis dar būsiu šalia, ji galės susirasti mane.“

Tačiau Errolas pripažįsta, kad kitos jo dukterys buvo „šokiruotos“ jo santykiais su Jana, nes „joms tai yra jų sesuo“.

Erolas dabar turi septynis vaikus ir neatmetė galimybės susilaukti dar vieno, nepaisant garbaus amžiaus: "Jei galėčiau turėti dar vieną vaiką, turėčiau. Nematau jokios priežasties to nedaryti."

Iš tiesų Errolas (oficialiai) turi mažiau vaikų nei jo garsiausias sūnus 51 metų Elonas, kuris dabar yra 10 vaikų tėvas.

Praėjusią savaitę "Tesla" vadovas patvirtino, kad jis susilaukė dvynukų su 36 metų jo lustų bendrovės "Neuralink" vadybininke Shivon Zilis.

"Dedu visas pastangas, kad padėčiau įveikti nepakankamo gyventojų skaičiaus krizę", - praėjusį ketvirtadienį tviteryje rašė E. Muskas.

"Žlungantis gimstamumas yra kol kas didžiausias pavojus, su kuriuo susiduria civilizacija".

Dvynukai, kurių vardai neatskleidžiami, gimė vos kelios savaitės prieš tai, kai E. Muskas su Kanados popmuzikos žvaigžde Grimes pasveikino savo antrąjį vaiką Exa Dark Sideræl.

Pirmą kartą turtingiausias pasaulio žmogus tėvu tapo dar 2002 m., kai su tuometine žmona Džastina Vilson (Justine Wilson) susilaukė sūnaus vardu Nevada.

Tragiškai berniukas mirė praėjus vos 10 savaičių nuo staigios kūdikių mirties sindromo, arba SIDS.

Prieš išsiskirdami 2008 m. Elonas ir Justine susilaukė dar penkių vaikų: dvynukų Vivian ir Griffin bei trynukų Kai, Saxon ir Damian.

Archyvų nuotr.

76-erių Elono Musko tėtis su podukra slapta susilaukė antrojo vaiko
Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder