Agnetha Faltskog

ABBA dainininkė Agnetha Faltskog grįžta su nauja soline daina

Praėjus dvejiems metams po kultinės švedų popmuzikos grupės ABBA sugrįžimo su nauju albumu „Voyage“, grupės dainininkė Agnetha Faltskog paskelbė, kad šią savaitę pristatys naują solinį singlą.

„Taigi... kur mes iškeliaujame iš čia?“ – klausė 73 metų atlikėja antradienį vakare paskelbtame įraše socialiniame tinkle „Instagram“.

Ji pranešė, kad singlo, taip ir pavadinto – „Where Do We Go From Here?“ -- premjera įvyks ketvirtadienį per „BBC Radio 2“.

Praėjusią savaitę atlikėja „Instagram“ įraše, parašydama tik „Kur mes iškeliaujame iš čia?“, be jokių paaiškinimų užsiminė, kad rengiasi išleisti naują kūrinį.

Nors grupei ABBA prireikė beveik 40 metų, kad po grupės išsiskyrimo devintojo dešimtmečio pradžioje sugrįžtų su nauju albumu, A. Faltskog nuo to laiko išleido kelis solinius albumus, paskutinis jų – „A“ – pasirodė 2013 metais.

ABBA į pasaulinę šlovę iškilo po 1974 metų pergalės Eurovizijos dainų konkurse su daina „Waterloo“, tačiau 1982 metais, praėjus metams po albumo „The Visitors“ išleidimo, grupė išsiskirstė.

2018 metais grupė patvirtino gandus, kad grįžtą į studiją įrašyti naujos muzikos.

Galiausiai 2021 metų rugsėjį ABBA paskelbė apie naują albumą ir po dviejų mėnesių išleido singlus „I still have faith in you“ ir „Don't shut me down“, o kiek vėliau – ir visą 10 kūrinių albumą „Voyage“.

ABBA taip pat sugrįžo į sceną – 2022 metais Londone pastatė areną, kurioje rengiami „ABBAtarų“ (hologramų) pasirodymai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder