Aktorius Darius Petkevičius ryžosi neeilinei avantiūrai: vasarą žada apkeliauti visą Lietuvą

Vasaros pradžioje į TV3 televizijos eterį sugrįš šeštąjį sezoną skaičiuojanti kelionių ir gastronominių atradimų laida „Maisto kelias“. Šiemet projektas bus itin atsinaujinęs – ne tik su nauja koncepcija, bet ir naujais vedėjais. Vienu iš jų taps gerai žinomas teatro ir televizijos aktorius bei renginių vedėjas Darius Petkevičius.

Lietuvos pasididžiavimą – istorinius bei kultūrinius objektus, kulinarinį paveldą, gastronomines inovacijas, maisto pramonės verslus bei gražiausius šalies kampelius – „Maisto kelias“ pateiks per kelių skirtingų kartų bei profesijų asmenybes.

Vedėjų komanda, kurios narių amžius bus nuo 27-erių iki 67-erių, keliaus po Lietuvą ir nevengs vienas kitam mesti iššūkių įvairiausiose situacijose. Taip žiūrovams netruks ir smagios intrigos, ir daug įdomiai pateiktos istorijos apie lankomus miestus bei įspūdingiausias jų vietas.

Trijų laidos muškietininkų komandai priklausys tarptautinę patirtį turintis profesionalus šefas bei ekstremalaus sporto entuziastas Dominykas Kupčinskas (27 m.), charizmatiškasis aktorius bei renginių vedėjas D. Petkevičius (49 m.) ir vienas žinomiausių šalies choreografų, baleto šokėjas Jurijus Smoriginas (67 m.).

Visi kartu jie ieškos įdomiausių ir gražiausių kampelių, gardžiausio maisto, puikių restoranų, gilinsis į lankomų miestų istoriją bei kultūrą ir išbandys smagiausias pramogas.

Kaip pasakoja vienas iš vedėjų D. Petkevičius, kvietimas prisijungti prie projekto komandos buvo visiškai netikėtas. O dabar Darius – ne tik būsimo projekto vedėjas, bet ir stipriai prisideda prie laidos koncepcijos iš režisūrinės pusės.

Kaip teigia pašnekovas, nors tokios patirties jo gyvenime jau sukaupta nemažai, kiekvienas projektas pareikalauja visai kitokio įsitraukimo ir supratimo.

„Jau virš 20 metų dirbu kaip renginių vedėjas ir režisierius. Tačiau kiekvienas naujas susitikimas ar projektas visuomet yra iššūkis, todėl su nekantrumu laukio ir šio pradžios“, – kalba aktorius.

Kiti du žinomi pramogų pasaulio atstovai, kurie ves laidą kartu su Dariumi, atstovaus jaunąją ir vyresniąją kartas. Anot Dariaus, toks kartų konceptas turėtų būti įdomus ne tik patiems vedėjams, bet ir sudominti žiūrovus.

„Skirtingų kartų požiūriai į gyvenimą, maistą, tam tikrus įvykius ar poilsį yra labai teigiamas dalykas. Dažnai mes galvojame tik apie save, bet užmirštame apie vyresnius žmones arba mus kartais erzina jaunesni žmonės, kurie irgi turi tam tikrą savo požiūrį į aplinkinius dalykus.

Šioje laidoje įdomiausias momentas bus tada, kuomet pasimatys visų vedėjų skirtingi požiūriai į patiriamus dalykus. Tokie skirtingi požiūrių susikirtimo taškai – garantuoti. Tai yra dalykai, kuriuos iš šalies visuomet įdomu stebėti“, – apie laidos koncepciją pasakoja D. Petkevičius.

Darius atskleidžia, kad jau dabar yra apkeliavęs daugybę Lietuvos miestų ir miestelių, kuriuose visada noriai leidžiasi ir į kulinarines patirtis.

„Su teatro trupėmis esu aplankęs daugybę Lietuvos rajonų, miestų ir miestelių, o su šia laida, ko gero, pavyks apkeliauti kone visą Lietuvą. Keliaujant teko išragauti nemažai vietinių maisto šedevrų – zrazų, kugelių ir panašiai.

Taip pat man yra tekę ragauti ir tokių neįprastų dalykų, kaip pagrabinės bandelės arba stintelės Aukštaitijoje. Lietuva yra pilna nuotykių ir įspūdžių“, – kelionių akimirkas prisimena aktorius.

Kelionių ir kulinarinių atradimų laida „Maisto kelias“ – jau greitai tik per TV3!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder