Akvilė Staražinskaitė

Akvilė Staražinskaitė pristato naują dainą „Man likai tik Tu“

Iš Kelmės rajono kilusi antrakursė Vilniaus Universiteto Šiaulių akademijos muzikos pedagogikos studentė Akvilė Staražinskaitė uoliai kopia į muzikos Olimpą. Per du pastaruosius metus mergina savo gerbėjams nuolat primena apie save: dienos šviesą išvydo jau aštuonios jos dainos, o šiandien klausytojams atlikėja su malonumu pristato dar vieną iki giliausių širdies kertelių išjaustą dainą „Man likai tik Tu“.

„Daina apie tai, kad santykiai – sunkus darbas. Barnių ar išsiskyrimo metu labai sunku nepalūžti ir atrasti jėgų vėl pradėti viską nuo pradžių. Nepaisant visų sunkumų, viltis visada yra, tačiau pajėgti išlaikyti santykius nėra lengva“, - pagrindinę dainos mintį atskleidžia Akvilė.

Jei kalbėti atvirai, Akvilė šiuo metu yra sukūrusi dvi dainas ir būtent šiai didesnio dėmesio neskyrė: galvojo, tiesiog paleis į gyvenimą skambėti – ir tiek žinių. Bet viskas pasikeitė po pokalbio su režisieriumi Robertu Lenartavičiumi, kuris režisavo daugelį atlikėjos vaizdo klipų.

Akvilė Staražinskaitė. Gintarės Šimaitytės nuotr.

„Išklausęs dainą, jis pasakė, kad jau turi idėją ir mato, kaip turėtų atrodyti dainos vaizdo klipas. Tiesą sakant, režisierius taip patikėjo kūriniu ir jame esančia žinute, kad man neliko nieko kita, kaip pasikliauti jo intuicija ir įgyvendinti dainos vaizdo klipo viziją“, - šypsosi Akvilė.

Akvilė Staražinskaitė. Gintarės Šimaitytės nuotr.

Filmavimo dieną ore tvyrojo ypatinga atmosfera -  vien jau filmavimo vieta įpareigojo elgtis santūriai: mat veiksmas vyko vienoje Kauno sinagogų. Susikaupę buvo ir muzikantai, ir Akvilė, ir režisierius, ir operatorius, kuris, beje, vėliau vaizdo klipą ir montavo: atrodytų, nieko čia keisto, bet jei pasakysime, kad filmavimo ir montažo darbus atliko pats muzikos prodiuseris Arvydas Martinėnas – Vudis, gerokai nustebsite. Bet tai tikrai jau ne pirmas kartas, kada veiklus vyras imasi tokios veiklos. Kaip jam ir visai komandai sekėsi prisiliesti prie ilgesiu alsuojančios Akvilės dainos „Man likai tik Tu“ – pasiklausykite ir įvertinkite.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder