Andriui Kubiliui iš Briuselio Lietuvos nesigirdi (6)

Europarlamentaras Andrius Kubilius pareiškė negirdintis jokių argumentų, kodėl dabartinė Vyriausybė negalėtų išlikti valdžioje antrai kadencijai. Arba žmogui jau visai blogai su klausa, arba gyvenimas Briuselyje ir darbas Europos Parlamente taip pakeičia smegenis, kad jos visiškai nesugeba suvokti Lietuvos realybės.

Jei žmogus gyvena Lietuvoj, argumentus, nežadančius Vyriausybei nieko gero, jis girdi puikiai.

Akis bado į bedugnę smingantys reitingai, žmones jau pykina nuo kai kurių ministrų, o žodis „krizė" vartojamas dažniau nei bet kada anksčiau. Tačiau Kubilius kaip prisuktas vis gieda tą pačią dainelę: Vyriausybė laikosi puikiai.

„Aš negirdžiu jokių aiškių argumentų, kodėl Vyriausybė negalėtų pretenduoti į antrą kadenciją, išskyrus tai, kad čia reitingai kažką ne taip rodo", - ketvirtadienį pareiškė Kubilius. Beje, tą pačią dieną pasirodė ir nauji tyrimų rezultatai, atskleidę, kad pasitikėjimas ministrais krito dar žemiau.

Aišku, Kubiliui tai įspūdžio nepadarys ir jis toliau negirdės jokių argumentų.

Jis ir premjeru būdamas Lietuvą nelabai girdėjo, ką jau kalbėti apie darbą Briuselyje.

Ten politikų smegenų antenos galutinai atsisako priimti bet kokias iš Lietuvos sklindančias bangas.

Tipo kubylius bb dejo, bet nera tokios skulpturos nes jis shy ko ir tapsnojo. Nors gal ir pirmas variantas nes lengviau
Kai foto iskalbingesne, 2021-10-25 08:49
Ką daro ne taip? Iškraustė iš didžiųjų prekyviečių, jas uždarė tiems, kas konservų manymų nėra vertas. Užtat sugrūdo į mažąsias. Prekybininkams prekės nustojo važiavusios kur reikia, o suvežtas reikia išmesti, nes staiga nebėra kas laiku nupirktų. Vardan ko? Kad paskatinti skiepytis, neva - kai iš tikro, žmonėms tokio bukumo skatinimai atmuša norą ir galvoti apie tai. Kam reikėjo ir buvo priimtina, skiepijosi, bet dėl konservų nesąmonių daugiau tokių nebus. O gal prisiminkime vieną konservų patriarchą iš kanapių, kuris bet kurią gražią dieną ir be jūsų prilygs Prezidentui, ir, koks sutapimas, to paties anūkas jo, gi, atvestas ir pasodintas konservų soste? Kur tik besi, ten išpuvę. Klausinėja, kas ne taip...
AK, 2021-10-25 08:26
Tai ką konkrečiai ši vyriausybė daro blogai.taip niekas ir nepasako.
Tikrai, 2021-10-25 07:49
Sidebar placeholder