Apkirpo benamį ir neteko žado: išvydo modelio veidą

(1)

Lenkijoje, Olštyno mieste gyvenantis benamis tapo interneto sensacija po to, kai geros širdies kirpėjo dėka patyrė nepaprastą transformaciją. Vakar paskelbtame „TikTok" vaizdo įraše, kurį žmonės peržiūrėjo beveik 320 000 kartų, matyti, kaip vyras, įvardytas kaip Marekas, sėdi kirpėjo kėdėje ir atrodo susikūprinęs ir susigūžęs.

Skambant jaudinančiai muzikai, toliau rodoma, kaip Marekui šveičiama barzda, tvarkomi antakiai ir kruopščiai karpomi plaukai, o paskui jis įgauna madingą formą, rašo thefirstnews.com.

Pasidalino gražiais žodžiais

Žiūrovai greitai suskubo pagirti kirpėją ir papasakoti apie savo patirtį, susijusią su Mareku. Kelerius metus benamis, keliais nepatvirtintais duomenimis, buvo vietos UWM universiteto dėstytojas, o po žmonos mirties išgyveno sunkius laikus.

Tuo tarpu kiti suskubo pagirti jo ramų kalbėjimą, švelnų elgesį ir susilaikymą nuo alkoholio. „Jis visada prašo tik ko nors šilto išgerti", – rašė vienas žmogus.

„Visada stebėjausi, kodėl jis prašo kavos, o ne alkoholio“, – rašė kitas.

Benamį apkirpęs kirpėjas neteko žado: išvydo modelio veidą

„TikTok“ naudotojų širdis pavergęs Mareko virsmas pribloškė daugelį. Jis atjaunėjo trisdešimčia metų. Kirpykla taip pat buvo apipilta pagyromis už savo dosnų gestą.

Savo „TikTok“ kanale „Barberzynca“ rašė: „Po kelių bandymų mums pagaliau pavyko įtikinti šį poną nusikirpti. Tikrai nereikia jo pristatinėti Olštyne. Ar kas nors iš jūsų turėjo galimybę nupirkti Marekui mažą puodelį juodos kavos?"

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder