Aplink Lietuvą per tris dienas: ekspertas dalijasi išmaniais patarimais, kurie ilgąjį savaitgalį pavers nepamirštamu 

Galbūt jūsų norimų aplankyti objektų sąrašas jau perpildytas, o laiko jiems taip ir nerandate? Kada geresnis metas leistis į nuotykį, jei ne ilgąjį savaitgalį. 

Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertas dalijasi išmaniais patarimais, kurie pavers šį savaitgalį įsimintina patirtimi.

Susiplanuokite maršrutą

Jeigu nusprendėte ilgąjį savaitgalį skirti kelionėms ir norite aplankyti įdomias vietoves, „RoadTrippers“ aplikacija gali tapti tikra pagalbininke. Programėlė padeda suplanuoti maršrutą nuo namų iki pat galutinio taško bei nurodo, kokie lankytini objektai bus pakeliui.

Visą maršrutą galite suplanuoti iš anksto, išsaugodami norimas aplankyti vietas, kad jas galėtumėte pasiekti neprisijungę prie interneto.

Programėlė pasiūlys ne tik kultūrinius objektus, bet ir laisvalaikio, maitinimo vietas, jeigu norėtumėte trumpam stabtelti, pailsėti ar pasimėgauti gardžiais pietumis.

Aplankykite pažintinius takus

Ar žinojote, kad Lietuvoje yra daugiau nei 100 pažintinių takų? Tam, kad visus juos aplankytumėte, tikrai prireiks laiko, o ilgasis savaitgalis – puiki proga pradėti kelionę. Šis laisvalaikio praleidimo būdas leis ne tik pažinti šalį, bet ir atrasti jos kultūrines vertybes, susipažinti su šalies gamta.

Tam galite pasitelkti ir mobiliąsias aplikacijas, kurios leidžia pažinti augalus. Pavyzdžiui, „PictureThis“ atpažįsta daugiau nei 17 000augalų rūšių, todėl gali išties praturtinti jūsų apsilankymus gamtoje. Įprastai pažintiniame take jus pasitiks informacinės lentos, supažindinančios su išskirtine augmenija, tačiau naudojant išmaniuosius įrenginius viskas taps dar paprasčiau.

Na, o jeigu dar sunku išsirinkti, kurį pažintinį taką aplankyti, galite pasinaudoti gerai pažįstama aplikacija „TripAdvisor“, kurioje rasite keliautojų atsiliepimus apie konkrečias vietoves, ar apsilankyti portale lithuania.travel, kur rasite visą informaciją apie pažintinius takus Lietuvoje.  

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder