Apsinuoginusi Argentinos rinktinės sirgalė rizikuoja būti įkalinta Katare

Televizijos transliacijos metu be viršutinių drabužių pastebėta pasaulio futbolo čempionate savo futbolininkų pergalę švenčianti Argentinos sirgalė rizikuoja patekti į kalėjimą, - paskelbė thesun.co.uk.
 

Nors moterims, kurios nėra katarietės, nebūtina dėvėti abajaus - ilgo juodo apsiausto, - jų viršutinė dalis turi dengti liemenį ir pečius, o sijonai, suknelės ir kelnės - kelius.

Į arabų šalį keliaujančioms moterims taip pat draudžiama dėvėti aptemptus drabužius ir demonstruoti iškirptes.

O viena šviesiaplaukė Argentino rinktinės sirgalė nepaliko nieko laisvai vaizduotei, nes šventė nusimetusi viršutinę dalį.

Gerbėjai suskubo socialiniuose tinkluose atkreipti dėmesį į tai, kad dėl labai griežtų konservatyvių šalies įstatymų moteris be liemenėlės rizikuoja būti suimta.

"Vienas gerbėjas sakė: "Moteris, kuri yra apsinuoginusi, gali būti areštuota, jei nebus atsargi..."

Antrasis pridūrė: "Užfiksuota tiesiogiai per televiziją".

Trečioji komentavo: "Aš esu labai laiminga. Vėliau apnuoginsiu ir savo krūtinę, kad atšvęsti Messi ir Argentinos pasaulio futbolo čempionato pergalę".

Pasaulio futbolo čempionato "karščiausia gerbėja", buvusi "Mis Kroatija" Ivana Knoll, anksčiau nepaisė griežtų taisyklių, nes rungtynėse pasirodydavo vilkėdama kuklius drabužius.

Po to, kai Argentina po trilerio 3:3 įveikė prancūzus 4:2 po baudinių serijos, rungtynės buvo pavadintos vienu geriausių visų laikų pasaulio futbolo čempionato finalų.

Šiandien džiūgaujantys Argentinos sirgaliai šėlo, nes šalis šventė pirmąją per 36 metus iškovotą pasaulio čempionato pergalę.

Tūkstančiai žmonių plūdo į Buenos Airių gatves žiūrėti, kaip Argentina po nervus kaustančio finalo atsiima trofėjų.

Džiaugsmingoje filmuotoje medžiagoje matyti tūkstančiai euforijos apimtų sirgalių, šokinėjančių į orą ir mojuojančių vėliavomis.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder