Astrologai įvardijo daugiausia dėmesio savo grožiui skiriančias moteris

Astrologai atskleidė, kurių Zodiako ženklų moterims labiausiai rūpi jų išvaizda. Tai Jautis, Liūtas ir Vandenis. Jos daug laiko skiria savo išvaizdai, nes tiki, kad jų misija - visus nustelbti.

Jautis

Jaučio ženklo moterys pradeda ruoštis likus mažiausiai trims valandoms iki išėjimo iš namų. Joms labai svarbu, kad plaukai būtų gražiai sutvarkyti, lengvas ir gaivus makiažas, visi drabužiai išlyginti ir, žinoma, nepamiršti žibančių akių ir šypsenos. Šios moterys yra estetės, todėl joms patinka viskas, kas gražu.

Liūtas

Liūto ženklo moterys tiesiog negali gyventi be susižavėjimo. Jos siekia būti dėmesio centre, todėl joms labai svarbi reprezentatyvi išvaizda. Tačiau jos gali nustelbti visus aplinkinius ne tik savo neįtikėtinu grožiu, bet ir charizma. Jos puikiai žino, kaip užkariauti bet kurį vyrą.

Vandenis

Vandenių aistra grožio pramonei jaučiama nuo mažens. Todėl nenuostabu, kad sulaukusios brandaus amžiaus jos dirba grožio salonuose. Jos ne tik puošia kitus žmones, bet ir nepamiršta savęs. Jų plaukai, nagai, oda ir figūra visada tobuli. Vandenio ženklo moterys labai rūpinasi savimi ir savo sveikata.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder