Astrologė atskleidė geriausias dovanas kiekvienam Zodiako ženklui

Horoskopuose ieškome visko, pradedant karjeros patarimais, baigiant draugyste ir seksu, tad kodėl gi nepasidomėjus Zodiako ženklui patinkančiomis dovanomis?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos norima, jų pirkimas gali sukelti bereikalingą įtampą. Zodiako ženklas gali pasufleruoti, ką jo atstovai dievina ir kokių dovanų tikisi.

Astrologė Susan Miller pataria, kas gali sužavėti kiekvieną Zodiako ženklo atstovą. „Kiekvienas ženklas turi tam tikrų polinkių ir mėgstamą veiklą.

Kai perkate dovanas pagal kažkieno Zodiako ženklą, galite patenkinti tuos pageidavimus ir padovanoti tai, kas tikrai patiks. Nuotykių trokštantis Avinas?

Ieškokite dovanos, kuri patiktų jų laukinei pusei. Atsipalaidavęs Jautis? Ieškokite kažko gražaus, bet nereikšmingo“, – pasakoja Susan.

Avinas

Avinus valdo bebaimė ir aktyvi Marso planeta, o tai paaiškina jų nuotykių troškimą ir konkurencinį pobūdį. Astrologė Avino atstovus vadina „Zodiako verslininkais“, pridurdama, kad jie visada nori laimėti ir padaryti viską, ką gali.

Jei norite pradžiuginti Aviną, padovanokite jam gražią, darbui tinkančią palaidinę ar namų biuro aksesuarus. Astrologė taip pat rekomenduoja į kūno rengybą orientuotas dovanas, tokias kaip jogos narystė ar išmanusis laikrodis, kurios gali patikti Avinų konkurencingoms ir darbščioms asmenybėms.

Jautis

Jaučio ženklus valdo Venera, kuri yra grožio ir meilės planeta. Taigi jie yra labai jausmingi ir visada vertina jaukų prisilietimą.

Jautis mėgsta gėles – galite padovanoti puokštę, kambarinį augalą ar net pasikonsultuoti su sodininku. Susan taip pat rekomenduoja šioms grožį mylinčioms sieloms aukštos klasės kvepalus, dieną SPA centre arba minkštą, nuostabų chalatą.

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo atstovus valdo Merkurijus, bendravimo ir intelekto planeta. Astrologė sako, kad nenuostabu, jog Dvyniai mėgsta rašiklį ir popierių.

Jie būtų dėkingi už gerą rašiklį arba asmeninius raštinės reikmenis. Dvyniai taip pat gali būti aistringi skaitytojai, mėgstantys keliauti ir tyrinėti juos supantį pasaulį. Gražus miegmaišis ar gera knyga jiems būtų puiki dovana.

Vėžys

Vėžio nuomone namai yra ten, kur yra širdis. Vėžį valdo mėnulis, kuris valdo namus ir viską, kas su jais susiję, dėmesį atkreipia astrologė.

„Jie mėgsta gaminti maistą ir būtų dėkingi už naują keptuvę ar dovanų kortelę, virtuvės įrangai bei kulinarinei produkcijai“, – pataria astrologė. Vėžiai taip pat gali būti labai orientuoti į šeimą ir jiems patiktų nuotraukų albumas ar net protėvių kilmės tyrimo rinkinys.

Liūtas

Dėmesį mėgstantį Liūtą valdo saulė, sako Susan. Ji atkreipia dėmesį, kad Liūtai mėgsta gražiai ir stilingai apsirengti ir taip atkreipti į save dėmesį.

Drabužiai iš jų mėgstamo mados dizainerio, prabangaus šampano butelis ar puošnūs grožio produktai būtų puiki dovana.

Mergelė

„Valdomas Merkurijaus (bendravimo planetos), Mergelių protas visada veikia – joms patiktų kryžiažodžių knyga“, – pataria astrologė. Kaip žemės ženklas,

Mergelės taip pat mėgsta viską, kas natūralu ir tvaru. Šio Zodiako ženklo atstovai įvertintų ekologiškus grožio produktus ar veiklą, kurią galėtų atlikti savo rankomis, pavyzdžiui, maisto gaminimo pamokas.

Svarstyklės

Kaip ir Jautis, Svarstykles taip pat valdo jausminga ir mylinti Venera. Svarstyklėms svarbiausia švelnus grožis – joms patiktų šilkinė palaidinė ar pagalvės užvalkalas.

Svarstyklės taip vertina gražius dalykus, todėl neprašausite pro šalį padovanoję gražius auskarus ar meno kūrinį. Astrologė rekomenduoja pagalvoti apie „Spotify“ arba „Apple Music“ prenumeratą, nes, jos teigimu, daugelis Svarstyklių savo gyvenimą skiria menui ar muzikai.

Skorpionas

Skorpionai gali būti paslaptingi ir gilūs, o tai prasminga, nes juos valdo Plutonas, aistros ir valios jėgos planeta, taip pat nuotykių kupinas Marsas.

„Skorpionai mėgsta gražų apatinį trikotažą. Jiems taip pat patiktų aukštos kokybės odinis krepšys ar elegantiškas švarkas“, – sako Susan.

Skorpiono ženklo atstovai taip pat gali būti neįtikėtinai individualistiški ir branginti asmeninę dovaną, pavyzdžiui, pakabuką su jų Zodiako ženklo akmeniu ar vardo pirmąja raide.

Šaulys

Šaulį valdo Jupiteris – pozityvumo ir optimizmo planeta. Šauliai dažnai vadinami Zodiako keliautojais. Jiems patiktų paso dėklas, lagaminas arba bilietas pirmyn ir atgal į kurią nors šalį jų sąraše.

Kalbant apie drabužius, Šauliai renkasi praktiškumą ir patogumą, pavyzdžiui, gerus džinsus ar klasikinius marškinėlius.

Ožiaragis

Ožiaragiai yra praktiški ir ambicingi, juos valdo Saturnas, disciplinos ir išsaugojimo planeta. „Ožiaragiai mėgsta istorinę vertę turinčius dalykus“, – sako astrologė.

Šio ženklo atstovai įvertintų vintažinę sagę ar sentimentalią rankinę. Taip pat tiktų būtų dovanų kortelė vietiniame muziejuje arba mėgstamo menininko kavos stalo knyga.

Vandenis

Futuristinės Urano planetos valdomi Vandenio ženklo atstovai yra ekscentriški, maištingi ir žiūrintys į ateitį. Jie vertina technologijas ir labai rūpinasi planeta.

„Jie mėgsta elektroniką – gaukite jiems naują „iPhone“ arba „iPad“. Jie taip pat norėtų patekti į planetariumą“, – sufleruoja Susan. Vandenis gali būti jautrus kitų poreikiams, daugelis jungiasi į humanitarines organizacijas; apsvarstykite galimybę paaukoti jų vardu.

Žuvys

Žuvis valdo Neptūno ir Jupiterio planetos, kurios atitinkamai reprezentuoja vaizduotę ir optimizmą.

Šis vandens ženklas teikia pirmenybę savęs priežiūrai ir būtų dėkingas už, tokias dovanas kaip vonios bomba, pūkuotos šlepetės ir gražios paklodės.

Kūrybiškesnėms ir emocionalesnėms Žuvims taip pat patiktų poezijos knyga, graži nuotraukų knyga ar bilietas į filmą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder