Atidengus Kirmėlės kaukę – Natalija Bunkė: „Gaila, man labai gaila. Man labai patiko projektas. Man žiauriai buvo smagu...!“

„Grybukai jūs, komisija! Aš sakiau, kad su šliužais aš susidoroju. Tai va, čia buvo apie komisiją!“ – vos nusiėmusi kaukę juokavo žinoma atlikėja Natalija Bunkė.

Šį sekmadienį slapčiausias LNK šou „Kaukės“ pasiekė kulminaciją ir įvyko tai, ko niekas nesitikėjo. Visi penki komisijos nariai buvo užtikrinti, kad po Kirmėlės kauke slepiasi aktorė Aistė Lasytė.

Todėl vakaro pabaigoje nusprendė būtent šiai kaukei nuimti galvą ir įsitikinti savo tiesa. Visai komisijai garsiai skanduojant: „Kaukę! Kaukę! Kaukę!“, atsisukus po Kirmėle besislepiančiai Natalijai Bunkei, studijoje stojo mirtina tyla.

Niekas negalėjo patikėti savo akimis. Todėl visi įsitikino, kad tik šiame projekte niekada negali būti iki galo tikras savo tiesa.

„Gaila, man labai gaila. Man labai patiko projektas. Man žiauriai buvo smagu. Aš labai kaifavau čia!“– iš karto nulipusi nuo scenos sakė žinoma moteris.

Kas seka Natalija Bunkę socialiniuose tinkluose, puikiai žino, kad ji yra viena iš laidos „Kaukės“ gerbėjų ir kiekvienais metais drauge su komisija ir savo sekėjais bandė atspėti, kas slepiasi po įspūdingomis kaukėmis.

Todėl, kai sulaukė laidos režisierės skambučio ir pasiūlymo dalyvauti, nedvejojo nė akimirkos: „Aišku, man reikėjo pasidėlioti savo darbus, koncertus ir su didžiausiu nekantrumu nėriau į šį šou ir iš karto žinojau, kad noriu kaukės, kuri būtų visiška priešingybė man.

Nebijojau būti negraži, nes figūrą pabrėžiančioje kaukėje mane atspėti būtų buvę daug lengviau. O Kirmėlė, na, ar kada pagalvotumėt, kad aš lįsčiau į Kirmėlės kostiumą?“ – juokiasi ji.

Maža to, garsi atlikėja neslepia, kad dažnai savo spėjimais dalinasi ir su savo gera drauge Simona Naine. Todėl nenuostabu, kad ir šiame sezone abi nevengia pasiginčyti ir padiskutuoti:

„Aš Simonos klausiau, ar jinai nesislepia po Lėlės kauke. Labai juokinga, nes aš galvoju, kad po ta kauke būtent ji, o ji sako, kad aš! Mano nuojauta man sako, kad projekte tikrai yra daugiau su manimi susijusių žmonių.

Pavyzdžiui, galvoju, kad po viena iš kaukių yra mano buvęs vyras Bunkus. Tik dar sunku pasakyti, po kuria. Nes aš jį puikiai pažįstu ir žinau, kad jam su pataikymu į ritmą sunkiai sekasi.“

Natalija Bunkė atvirauja, kad paslėpti savo išskirtinį tembrą nebuvo lengva. Todėl teko imtis ne vienos gudrybės ir kūrinius rinktis labai atidžiai:

„Kad atlikčiau OG Version dainą vyrišku žemu balsu, turėjau keltis labai anksti ir repetuoti tada, kai balsas dar nėra atsibudęs. Operinę dainą pasirinkau, nes galvojau, jog niekam nė į galvą nešaus, kad aš taip galėčiau dainuoti. Tiesa, paskutinė daina gal buvo arčiausiai manęs.“

Ką sakys apie žmonos dalyvavimą nežinojęs jos vyras, Natalija neskuba spėlioti. Vis dėlto sūnaus Kristupo reakcijos sako laukianti labiausiai:

„Aš taip nuo visų nuslėpiau, kad niekas net nebando spėti. O Kristupas toks vaikas, kuriam įdomiausia užkulisiai, kaip atrodė kaukė iš vidaus, kaip aš ten įlindau.

Todėl prisifilmavau daug medžiagos, kuria tikrai pasidalinsiu ir su savo sekėjais. O kalbant apie juos, juokingiausia, kad gaunu labai daug žinučių su spėjimais. Bet visi spėlioja mane esant po kitomis kaukėmis – tik ne po Kirmėle,“ – sako ji.

Artėjantį sekmadienį bus nuimta dar viena kaukė ir atskleista tikroji garsenybės tapatybė. Kas ji bus? Sužinosite įsijungę LNK, 19.30 val.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder