Atskleista daugiau sukrečiančių faktų apie Hugh Hefnerį: „Playboy“ įkūrėją traukė gyvūnai

Buvusi „Playboy“ įkūrėjo mergina Sondra Theodore atskleidė daugiau šiurpių detalių apie žurnalų imperijos magnatą. Moteris tikina, užtikusi jį užsiimant zoofilija. 

Sondra Theodore apie savo santykius su Hugh Hefneriu prabilo naujame dokumentiniame filme „Playboy paslaptys“, kuris šiuo metu rodomas JAV. Sondra su 2017-aisiais mirusiu Hefneriu susitikinėjo dar 1981-aisiais.

Moteris prisiminė, kaip kartą pagavo antrąją pusę kompromituojančioje situacijoje su jo augintiniu. 65-erių moteris tikino, jog po šio įvykio daugiau niekada nepaliko jo vieno su šunimi. 

„Kartą įėjau į kambarį, o jis kažką darė mano šuniui. Paklausiau, ką jis čia išdarinėja, o jis man atsakė, kad šunys turi savo poreikių. Liepiau jam sustoti“, – prisiminė S. Theodore. 

Maža to, ji prisiminė, kaip Hefnerio draugo pudelis jo namuose prisiuostė kokaino ir tapo nuo jo priklausomas. „Kartą į namus įėjo labai garsi moteris ir tas šuo ėmė laižyti jos nosį. Ji nusijuokė, kad jis ją labai myli. Mes visi žinojome, kodėl jis laižo jai veidą“, – pasakojo moteris. 

„Playboy“ kiškutės prabilo – apie mirusio Hefnerio išnaudojimus: „Jis buvo velnias, džiaugiamės, kad jo nebėra“

Kita „Playboy“ vilos gyventoja Jennifer Saginor šioje dokumentikoje teigė, jog Hugh Hefneris iš tiesų buvo neheteroseksualus. Moteris tikino, jog jos tėvas Markas, kuris ilgus metus buvo asmeninis garsenybės gydytojas, taip pat buvo ir jo geriausias draugas, ir netgi šiek tiek daugiau. 

„Mano tėvas Markas Saginoras buvo Hugh Hefnerio asmeninis gydytojas keturiasdešimt metų. Jų draugystė buvo kitame lygyje, jie buvo sielos broliai. Visos merginos ateidavo ir išeidavo, Markas buvo vienintelis, kuris Hefnerio gyvenime išliko nuolat. 

Aš vėliau supratau, kad jie buvo ne tik draugai, bet turėjo ir fizinius santykius. Jie kartu dalyvavo įvairiose orgijose. Aš dabar suprantu, jog jos ir buvo skirtos žmonėms eksperimentuoti ir atrasti savo seksualinę orientaciją“, – kalbėjo J. Saginor.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder