Atskleistos Jurijaus Šatunovo mirties ir paskutinių gyvenimo valandų detalės

Žinia, kad būdamas 48 metų mirė Rusijos popgrupės "Laskovy May" dainininkas ir pagrindinis vokalistas Jurijus Šatunovas, sukrėtė jo gerbėjus. Oficiali mirties priežastis - ūmus širdies nepakankamumas ir stiprus širdies smūgis.

"Apie nelaimingą atsitikimą pranešė "Telegram" kanalas "Mash!".

Menininkas pasijuto blogai atostogaudamas su draugais. Muzikantas ir jo kompanionai ryte ketino žvejoti, o dieną prieš tai nusprendė išgerti alaus ir paskanauti vėžių.

Atostogų metu Jurijus pasijuto blogai ir ėmė skųstis širdies sutrikimais.

Draugai nuvežė jį į artimiausią kliniką Rastunovo kaime.

Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip muzikanto draugai "ištraukia" jį iš automobilio ir, laikydami už rankos, veda į kliniką. Vaizdo įraše dainininkas atrodo pasimetęs ir vos laikosi ant kojų.

Archyvų nuotr.

Pasak šaltinio, vietos gydytojai bandė gaivinti "Laskovyj May" dainininką. Medikai jį apžiūrėjo, suleido injekciją ir atliko kardiogramą.

Tačiau, kai tyrimų rezultatai parodė, kad jį ištiko stiprus širdies smūgis, Šatunovą nusprendė nuvežti į Domodedovo ligoninę.

Greitosios pagalbos automobilyje dainininko širdis sustojo, bet jiems pavyko jį vėl atgaivinti. Dainininkui pavyko nuvykti į kliniką, kur 00.20 val. jis mirė.

"Draugavome 14 metų. Nebuvo jokių požymių, kad jis serga. Paskutinėmis savaitėmis net rašėme dainas, buvo eskizų. Vakar su juo kalbėjausi, mes juokėmės", - muzikanto draugą Andrejų Kartavcevą cituoja "Telegram".

Birželio 22 d., visuomenę pasiekė dar viena žinia - Pierre'o Narcisse'o mirtis.

Archyvų nuotr.

Garsus dainininkas, išgarsėjęs savo hitu "Šokoladinis zuikis", mirė būdamas 45 metų. Jo žmona Valerija Kalačeva šią žinią paskelbė savo asmeniniame tinklaraštyje.

Ji nedetalizavo menininko mirties priežasties, tačiau, kaip pranešė žiniasklaida, su kuria susisiekė Pierre'o dukra, jam buvo atlikta inkstų operacija.

Operacija buvo nesėkminga ir Narcisse mirė sustojus širdžiai.
 

Atskleistos Jurijaus Šatunovo mirties ir paskutinių gyvenimo valandų detalės

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder