Atversta neblaivios vairavusios E. Mildažytės byla – TV laidų vedėją gali išgelbėti jos kolega

(3)

Vilniaus miesto apylinkės teismas trečiadienį ėmėsi nagrinėti žinomai žurnalistei, TV laidos „Bėdų turgus“ vedėjai Editai Mildažytei iškeltą baudžiamąją bylą dėl vairavimo esant neblaiviai. Kaip paaiškėjo, už E. Mildažytę laiduoti byloje gali jos kolega televizijoje Saulius Pilinkus.

Byla TV laidų vedėjai buvo iškelta už tai, kad antroje rugsėjo pusėje Vilniuje, Nemenčinės plente, „Honda Jazz“ vairavusi E. Mildažytė buvo sustabdyta policijos pareigūnų, kai apie ją pranešė kitas vairuotojas, jai nustatytas 2,35 prom. girtumas.

„Bėdų turgaus“ vedėja keliavo į areštinę, o LRT pranešė svarstysiantis apie tolesnę E. Mildažytės karjerą. Iš areštinės TV laidų vedėja buvo paleista kitą dieną, vėliau LRT pranešė, kad žinoma žurnalistė galės tęsti karjerą televizijoje.

Kadangi E. Mildažytei nustatytas girtumas buvo didesnis nei 1,5 prom., moteris buvo patraukta ne administracinėn, o baudžiamojon atsakomybėn. TV laidų vedėjai gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienų metų.

Taip pat tikėtina, kad E. Mildažytė liks be automobilio – tokio pobūdžio bylose transporto priemonės įprastai konfiskuojamos kaip nusikaltimo įrankiai, nors pastaruoju metu plėtojama nauja praktika: iš nuteistojo išieškoma automobilio rinkos vertę atitinkanti pinigų suma.

Trečiadienį teismui atvertus baudžiamąją bylą paaiškėjo, kad E. Mildažytės interesus gina žinomas advokatas Algimantas Kliunka, o laiduotoju, kuris gali išgelbėti nuo baudžiamosios atsakomybės, siūlomas kaltinamosios kolega, TV laidos „Daiktų istorijos“ vedėjas S. Pilinkus.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder