B. Pitto ir A. Jolie skyrybos kainavo įspūdingą sumą: procesas gali tęstis dar 6 metus

Brado Pitto ir Angelinos Jolie skyrybų kova netrukus taps brangiausiomis Holivudo skyrybomis – jos gali tęstis dar 6 metus, skelbia Dailymail. Pora lankosi teismo posėdžiuose nuo tada, kai A. Jolie nusprendė oficialiai išsiskirti su B. Pittu 2016 m. Kiekvienas iš buvusių sutuoktinių skyryboms išleido jau po 1 mln. dolerių – teigiama, kad kova gali tęstis dar 6 metus.

6 vaikų tėvai dar nepasiekė susitarimo, kaip pasidalyti turtą ir 5 nepilnamečių vaikų globą. Angelina neseniai aukcione pardavė Winstono Churchillio paveikslą, kurį galimai jai padovanojo B. Pittas.

Sklido kalbos, kad Angelina nusprendė parduoti meno kūrinį dėl besibaigiančių skyrybų proceso. Paveikslas buvo parduotas už 11,5 mln. dolerių.

„Manau, kad tai taps brangiausiomis skyrybomis Holivude. Tai tęsiasi jau daugiau nei ketverius metus, taigi tai vienos ilgiausių garsenybių skyrybų, kurias matėme.

Angelina ir Bradas jau išleido po 1 mln. dolerių. Jie abu samdo gerą reputaciją turinčius advokatus, Angelina pakeitė ne vieną advokatą“, – sakė Los Andželo skyrybų advokatė Kelly Chang Rickert.

  Winstono Churchillio paveikslas© SCANPIX
Winstono Churchillio paveikslas© SCANPIX

 

„Kai Angelina pardavė paveikslą aukcione, žmonės klausė, ar tai reiškia, kad skyrybos artėja į pabaigą. Aš manau, kad ji pardavė meno kūrinį, kad galėtų sumokėti daugiau mokesčių advokatui, tai tik mano pesimistinė nuomonė.

Angelina galvoja, kad ji vienintelė gali gauti vaikų globą, tačiau tai tiesiog negali įvykti. Ji gali ir toliau mokėti milijonus dolerių, bet kol Bradas nori globos ir dėl to kovoja, ji turės dalytis“, – pridūrė K. C. Rickert.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas  © SCANPIX nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder