B. Tiškevič sureagavo į aistras dėl jos pokalbio su E. Mildažyte

(8)

Platformos „Nebegėda“ įkūrėja, autorė, rašytoja Beata Tiškevič savo feisbuke sureagvo į kontraversiškai vertinamą jos ir laidų veidėjos Editos Mildažytės pokalbį.

B. Tiškevič feisbuke rašo, kad ji nevažiavo į pokalbį feminizmo tema: „Pasiteiravusi, apie ką kalbėsimės laidoje, gavau redaktorės atsakymą: „Pokalbis apie tai, kuo gyvenate, kas jums svarbu.“

Žymi moteris tikėjosi, kad kalbėsis apie jai asmeniškai svarbius dalykus kaip jos sužadėtuvės, tačiau „buvo svarbu begalė dalykų, kuriais buvau nusiteikusi pasidalinti, tačiau jiems neliko vietos.“

„Nebegėda“ įkūrėja tikina, kad iš diskusijos neišėjo „iš pagarbos“. Visgi ji pabrėžia, kad klausimas „kiek kartų myliesi per savaitę?“ peržengė ribas.

„Taip, aš esu „Nebegėda“ bendraįkūrėja, tačiau tai nereiškia, kad privalau nuo šiol visiems ir visur atsakyti į juos kamuojančius klausimus apie MANO seksualinį gyvenimą. Net jeigu būčiau porno aktorė, neprivalėčiau to daryti“, – feisbuke dalijosi B. Tiškevič.

Taip pat įraše pabrėžiama, kad knygų autorė patenkinta savo rezultatu, nes kontroliavo bendravimą ir buvimą toje situacijoje, o visa kita: laidos vedėjos ir likusios komandos darbas.

B. Tiškevič mano, kad „kiekvienas žmogus yra vertas pagarbos ir lygiavertiško santykio bendravime. Tai mano pamatinis įsitikinimas“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder