Belaukiant „X faktoriaus“ – svajonių šansas: parodykite, kaip muzika jus suartina ir laimėkite įspūdingus prizus!

Jau visai netrukus mylimiausias TV3 rudens projektas „X faktorius“ grįš į didžiąją sceną ir pakvies įsimintinai patirčiai prie ekranų. Šis sezonas kaip niekada anksčiau skatins būti „skirtingai nuostabiems“ ir švęsti savo unikalumą ne tik gyvenime, bet ir scenoje.

Tačiau dovanos ir galimybė nugalėti laukia ne tik dalyvių, bet ir žiūrovų…

Socialinė „X faktoriaus“ ir „Norfa“ iniciatyva – „Muzika suartina“ – antrą kartą kviečia šiam projektui neabejingas, ir muzikuoti dievinančias Lietuvos muzikos klases atnaujinti savo muzikos inventorių ir patalpas!

Anot Sauliaus Urbonavičiaus-Samo, tai – pats nuostabiausias projektas šalia „X faktoriaus“, kadangi suteikia galimybę padėti tiems, kuriems muzika yra visas gyvenimas.

„Muzika – labai svarbus edukacinis elementas, kuris išlaisvina sielas ir suteikia vien tik geras emocijas.

Kai matai, kaip vaikai anksčiau neturėję galimybių kokybiškai muzikuoti jas gauna, neapsakomas džiaugsmas užlieja ir tavo širdį.

Supranti, kad jiems tikrai liks įrašas“, – sako jis pridėdamas, kad praėjusiais metais ir pats vyko pas nugalėtojus į Panevėžį pamatyti jų atnaujintos muzikinės klasės.

Žinomas vyras neslepia – ir jo paties, kaip pradedančio muzikanto patirtis, kadaise buvo žiauri, o instrumentų stygius trukdė kūrybiniams procesams:

„Pradėjau muzikuoti tada, kai nieko nebuvo, o ir gitara buvo pats tikriausias stebuklas.

Ką jau kalbėti apie tai, kad, pavyzdžiui, nutrūkus gitaros stygai, jos niekur nebuvo pirkti...

Kai esu patyręs tokį badą, man smagu matyti, kad šio projekto dalyviai to nejaus.

Tiesa yra paprasta – geri instrumentai skamba, blogi – ne.

Antru atveju apie kūrybą galima pamiršti.“

Vienas iš „X faktoriaus“ teisėjų neslepia – kurti būtina, o muzika yra ta jungiamoji grandis, be kurios savęs neįsivaizduotų nė vienas žmogus.

Tad teiginiu, kad muzika sujungia, jis nė kiek neabejoja.

„Visi turime mylimus atlikėjus, melodijas, o kai kurios dainos mus lydi visą gyvenimą, padeda linksmintis ar išgyventi sunkumus.

Net tuokiamės ar savo brangius žmones laidojame skambant muzikai – kitaip būti ir negalėtų.

Gal ne visiems patinka tas pats muzikos stilius, bet visi diena iš dienos gyvename su muzika“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

Nesvarbu, kur muzikuojate: gimnazijoje, muzikos mokykloje, vaikų ir jaunimo ar senjorų centre, kultūros namuose ar bet kur kitur –

dalyvaukite konkurse ir laimėkite muzikos klasės/patalpų atnaujinimą!

Dalyvauti – be galo paprasta.

Nuo dabar iki rugsėjo 26-osios visus muzikuojančius kviečiame užpildyti anketą bei pridėti vaizdo įrašą ar nuotrauką, kuri geriausiai atskleistų, kaip muzika jus suartina su kolektyvu.

Taip pat, prie skilties „Aprašymas“, atskleiskite, kodėl būtent jums reikalingas muzikos patalpų ar instrumentų atnaujinimas.

Ir tai yra viskas – jūs jau dalyvaujate konkurse!

Konkurso nugalėtojas bus atskleistas jau lapkričio 7-ąją, o nugalėtojų laukia įspūdingi prizai – juk atsinaujinusioje klasėje ar į rankas paėmus šviežutėlį instrumentą, kūryba liejasi tik dar laisviau, tiesa?

Paramos vertė siekia net 14 tūkst. eurų!

Laikais, kai pasaulis susiskaldęs taip, kaip niekada anksčiau, išdrįskite būti „skirtingai nuostabūs“ ir parodykite, kad muzika yra mus visus ne tik jungianti, bet ir be galo stipriai vienijanti jėga!

Anketą, belaukdami naujojo „X faktoriaus“ sezono, pildykite čia: https://www.tv3.lt/muzika-suartina

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder