Bendravimas

Savaitės meilės horoskopas: kokie Zodiako ženklai bus laimingiausi artimiausiomis dienomis

(1)

Į žvaigždes galite kreiptis bet kokiu klausimu - jos gali papasakoti apie profesinį gyvenimą, finansus ir net sveikatą. Asmeninis gyvenimas - ne išimtis. Kam netrukus labiausiai seksis meilėje?

Dvyniai 

Dvyniai turi būti atidesni naujiems žmonėms, kurie šiuo metu gali atsirasti jų aplinkoje.

Tikėtina, kad vienam iš jų užsimegs abipusis prieraišumas, kuris galiausiai peraugs į rimtus - ir ilgalaikius - santykius.

Tačiau net jei taip neįvyks, žvaigždės vis tiek žada gražų - galima sakyti, nepamirštamą - romaną, o tai nėra mažai. 

Svarstyklės 

Svarstyklės galės pajusti, kad laimė asmeniniame gyvenime priklauso ne tiek nuo likimo ar kitų žmonių, kiek nuo jų pačių.

Būtina padirbėti stiprinant santykius, kurie pastaruoju metu galėjo būti sustoję: praleiskite daugiau laiko kartu, surenkite romantiškas vakarienes arba imkitės bendrų darbų namuose - niekas taip nesuartina žmonių, kaip remontas. 

Vandenis 

Vandeniai šią savaitę - kaip ir bet kuriuo kitu metu - turėtų būti dėmesingesni mylimam žmogui, galvoti ne tik apie savo, bet ir apie jo jausmus.

Jei to nepadarysite, antroji pusė, jausdamasi emociškai nuskriausta, gali užsitraukti nuoskaudą, o tai nebus pats geriausias būdas paveikti santykius, todėl nepriveskite jų iki tokios būsenos.

Ekrano nuotr.

Ką skaitytojas turėtų įsidėmėti

Ši medžiaga yra pramoginio pobūdžio. Astrologija, aiškiaregystė ar numerologija nėra akademiniai mokslai, jų teiginių ir tvirtinimų negalima patikrinti ar patvirtinti moksliniais metodais.

Tas pats pasakytina ir apie įvairius testus, asmens apibūdinimą pagal vardą ir pan. Be to, prognozės ir horoskopai ne visada pasitvirtina, o sutapimai gali būti atsitiktiniai.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder