Bjaurausi kolegos pagal Zodiako ženklą: jiems nerūpi kitų žmonių jausmai (1)

Tokiems bendradarbiams nerūpi kitų žmonių jausmai ir jie gali būti tiesiog nepakenčiami. Kartais kolegos net palieka darbovietę, kad daugiau netektų sutikti toksiško bendradarbio. Toks bjaurus elgesys darbe ypač būdingas 5 Zodiako ženklams.

Liūtas 

Liūtas yra vienas iš morališkai stipriausių Zodiako ženklų. Liūtai ne tik impulsyvūs, bet ir lengvai susierzinantys, todėl darbe gali kelti didžiules scenas dėl menkiausio jiems neįtikusio dalyko.

Kadangi jiems trūksta tolerancijos, šio Zodiako ženklo atstovai gali bjauriai užgaulioti ir net žeminti kolegas.

Ožiaragis 

Nepaisant to, kad Ožiaragiai yra kieti ir nepalenkiami, jie niekada nesiruošia rodyti kaprizų, jei kitas žmogus jiems niekuo nenusikalto. Bet jei papulsite į tokio kolegos nemalonę, darbas jums tikrai taps nebemielas.

Iš pradžių Ožiaragiai paprastai apie problemas kalba ramiai, bet mintyse kurpia ilgą ir išsamų keršto planą, kurį panaudos, kai visi mažiausiai to tikėsis. Kadangi jie linkę būti „visada teisūs“, gali būti sudėtinga priversti Ožiaragį pripažinti savo klaidas darbe.  

Vandenis 

Vandeniai nemėgsta kritikos, todėl jei baksnosite į jų klaidas darbe, neabejotinai užsitrauksite nemalonę. Vandeniai retai smogia oponentui tiesiogiai, jie labiau mėgsta žaisti nešvariai.

Pavyzdžiui, gali paskleisti bajurią paskalą apie neįtikusį kolegą ar kiršinti jį su kitais kolektyvo nariais.

Žuvys 

Žuvys gali įsižeisti ar pravirkti praktiškai dėl bet ko, kartais problema realiai net neegzistuoja, bet yra susikurta šio ženklo atstovų galvoje. Tai kolega, kuris nuolat bus surūgęs ar nepatenkintas ir niekas nesupras, kas jam kažką negero padarė.

Žuvys retai būna agresyvios, tačiau išvestos iš kantrybės gali net imti svaidyti daiktus nuo stalo. Tada į jų akiratį kolegoms geriau nepapulti. 

Skorpionas 

Skorpionai yra nemalonūs bendradarbiai, kurie turi mažai kantrybės ir gali svaidytis tikrais įsiučio protrūkiais. Tai žmogus, kuris lips per kitų galvas ir darys negarbingus dalykus, kad tik pasiektų tai, ko nori.

Skorpionai neretai įbaugina kolegas ar net priveda juos prie ašarų ir isterijos.   

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder