Bradas Pittas stengiasi matytis su savo vaikais nepaisant sudėtingos situacijos su Angelina

Bradas Pittas vis dar ginčijasi su Angelina Jolie dėl jų vyno daryklos, tačiau stengiasi, kad tai neturėtų įtakos jo santykiams su vaikais, išskirtinai atskleidė informatorius naujajame "Us Weekly" numeryje.

„Jis siekia kuo dažniau su jais matytis, kad ir kur jie būtų pasaulyje", - sako šaltinis apie 58-erių metų "Bullet Train" aktorių. "Jis skrido į Italiją per dvynių gimtadienį, ir tai jiems daug reiškė, be to, jis labai džiaugėsi Shiloh 16-ojo gimtadienio proga."

Jie turi šešis bendrus vaikus: Maddox, 21 m., Pax, 18 m., Zahara, 17 m., Shiloh, 16 m., ir dvyniai Knox ir Vivienne, 14 m.

"Bradas brangina kiekvieną akimirką su vaikais", - priduria informatorius. "Jam patinka būti tėvu ir jis stengėsi kuo geriau išnaudoti sudėtingą situaciją, atsižvelgiant į tai, kokie priešiški buvo jo ir Angelinos santykiai."

Angelina susižadėjo 2014 m. rugpjūtį. Po beveik dešimtmečio bendro gyvenimo, vėliau, 2016 m. rugsėjį, po dvejų santuokos metų, išsiskyrė.

Buvę sutuoktiniai 2019 m. balandį buvo teisiškai paskelbti nesusituokę, tačiau nuo to laiko jie įsivėlė į painią kovą dėl globos.

Duetas taip pat kovojo dėl "Château Miraval" vyninės, kuri jiems priklausė santuokos metu. Jolie 2021 m. spalį pardavė savo įmonės dalį, o Pittas vėliau ieškinyje teigė, kad ji tai padarė be jo žinios ir sutikimo.

"Bradui niekada nebuvo suteikta galimybė pirkti Miraval, - praėjusį mėnesį "Us" sakė šaltinis. "Jis mielai būtų pateikęs dosnų pasiūlymą, bet tai jam niekada nebuvo leista".

Tačiau nepaisant besitęsiančios dramos, "Emmy" laimėtojas stengėsi išlaikyti ramybę, kai kalbama apie vaikus. Anksčiau šį mėnesį iš Oklahomos kilęs vyras gyrė Shiloh, kuri pastaruoju metu populiarėja dėl savo šokių judesių.

"Nežinau, iš kur ji tai išmoko, - juokavo B. Pittas "Entertainment Tonight". "Man patinka, kai jie randa savo kelią, atranda tai, kas juos domina, ir klesti".

Švytintis tėtis taip pat gyrė Zaharą, kuri vėliau šiais metais pradės lankyti mokyklą Spelmano koledže.

"Aš taip ja didžiuojuosi", - anksčiau šį mėnesį jis tryško džiaugsmu "Vanity Fair". "Ji tokia protinga. Ji dar labiau suklestės koledže. Tai jaudinantis ir gražus metas, kai ji gali atrasti savo kelią ir siekti savo interesų".

Raktažodžiai
Sidebar placeholder