Brangiausio lietuviško metų filmo aktoriai pasirodė žaidime „galvOK“: prabilo apie juostos užkulisius

Mantas Katleris ne kartą yra sakęs, kad labiausiai šeštadienio vakarais TV3 žaidime „galvOK“ jam pergalės patinka siekti kartu su aktoriais. Šio vakaro svečiai neabejotinai nudžiugins kapitoną, kadangi į skirtingas komandų puses stos tie, kuriuos dabar galime išvysti brangiausioje šių metų lietuviškoje juostoje.

Tai – filme „Laikinai jūsų“ suvaidinę aktoriai Justina Nemanytė ir Jonas Gricius.

Filmas, kuriame vaidina abu aktoriai, yra lietuvių išeivio Antano Šileikos bestselerio ekranizacija, nukelianti į dramatišką tarpukario laikotarpį. O pamačius jį kino teatre, klausimų, kodėl filmas vadinamas pačiu brangiausiu, išties nebekyla… Tai – jaudinanti ir intrigos kupina detektyvinė juosta, kurią turėtų pamatyti kiekvienas!

Tiesa, šio vakaro žaidime aktoriai trumpam savo roles pamirš. Čia J. Nemanytė pergalės sieks su Vytautu Mikaičiu, o J. Gricius – su Mantu Katleriu. Daugelis žiūrovų, išvydęs pastarąją komandą, tikriausiai susimąstys, jog juos sieja kai kas bendro… Ir tai – tiesa, mat abu žaidimo pradžioje prisipažins suvaidinę linksmose to paties prekės ženklo reklamose.

Žaidimui prasidėjus, pasakojimai apie filmą, kuriame suvaidino Justina ir Jonas, nesibaigs. Štai vieno klausimo metu J. Nemanytė netgi pasinaudos būtent „Laikinai jūsų“ juostos filmavimo metu įgautomis žiniomis.

„Kai vaidinome, turėjome autentiškai būtent 1920 metų laikmečiui pasiūtus batus. Jie turėjo labai daug sagučių – mums juos segdavo net apie 10-15 minučių! Stilistė šiai idėjai buvo labai ištikima“, – neįtikėtiną faktą išduos Justina, o visi norintys pamatyti nuostabius aktorių kostiumus, kviečiami nepraleisti filmo kino teatruose.

Tuo tarpu gurmanišku skoniu pasižyminti M. Katleris kartu su Jonu bandys perprasti suktą klausimą apie cepelinus ir netikėčiausius jų įdarus. Savo patirtimi pasidalins ir žaidimo vedėjas Andrius Žiurauskas.

„Aš savo gyvenime esu ragavęs cepelinų su sraigėmis ir lašiša. Su sraigėmis – ne kažką, o su lašiša, mano didelei nuostabai, buvo įdomu“, – pripažins jis, tačiau ar tokia vedėjo istorija Manto ir Jono nesuklaidins renkantis teisingą atsakymą?

Kokia proga laidoje pasirodys žinomas atlikėjas Ištvanas Kvik? Kokį žaidimo dalyvius abstulbinsiantį triuką parodys „Lietuvos talentų“ dalyvis, iliuzionistas Justinas Malinauskas, ir kokį pademonstruos A. Žiurauskas? Po kokios J. Griciaus frazės priešininkų kapitonas vos neužsprings iš juoko?

Visi atsakymai – jau šį vakarą.

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3!

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder