"Britney Law Army" misija - informuoti apie judėjimą

Dalijantis informacija ir palaikant interesus, "Twitter" paskyra tapo šaltiniu žmonėms, stebintiems Britney Spears globos bylą. Tam tikra dalis Britney Spears gerbėjų, kurie save vadina jos "armija", mano, kad nėra didesnio tikslo nei išlaisvinti B. Spears iš jos gyvenimą ir finansus kontroliuojančios globos.

Po trylikos metų teisinio susitarimo, kurį B. Spears neseniai apibūdino kaip "piktnaudžiavimą", jos gerbėjai stebi, kaip judėjimas, kadaise buvęs popkultūros pakraštyje, virsta viena didžiausių metų naujienų.

Į tai dėmesį atkreipė net politikai: Šį mėnesį Teksaso senatorius respublikonas Tedas Cruzas savo podkaste pareiškė: "Aš tvirtai ir nedviprasmiškai priklausau "FreeBritney" stovyklai".

Didėjanti parama B. Spears byloja apie gerbėjų atsidavimo galią, kurią šiuolaikiniame amžiuje išlaisvina socialinė žiniasklaida.

Garsenybė gali būti žinoma, bet jos sekėjai, arba fanai (žr. Nicki Minaj "Barbz", Beyoncé "BeyHive", Rihannos "Navy"), turi galią sutelkti tūkstančius žmonių internete, kad jie palaikytų tam tikrą reikalą.

Kai kurie iš labiausiai matomų M. Spears šalininkų dalyvavo protestuose Los Andžele, tačiau daugybė kitų stebėjo popžvaigždės bylą iš namų.

Jiems gerbėjų valdomos paskyros "Twitter", "Instagram" ir kitose platformose suteikė tiesioginių naujienų, pasaulinę bendruomenę ir idėjų propagandai.

(Pavyzdžiui, svetainėje "Free Britney" siūloma rašyti skundus buvusiam B. Spears advokatui ir laiškus atstovams). Britney Spears liudijimas, girdimas už teismo salės ribų 2021 m. birželio 23 d.

"Žmonės iš įvairiausių sluoksnių yra įsitraukę, žino, kas vyksta, ir jaučia, kad tai yra piktnaudžiavimas, ir mano, kad tai yra neteisybė", - sakė 30-metė teisininkė Angela Rojas, kuri yra viena iš penkių žmonių, pasivadinusių paskyra @BritneyLawArmy. Ponia Rojas, kuri yra Peru amerikietė, vadovauja paskyros pastangoms įtraukti ispanakalbius.

Kiti paskyros administratoriai, visi gyvenantys Luisvilyje, Ky. ir jo apylinkėse, yra 30 metų Samuelis Nicholsonas ir 32 metų Marilyn Shrewsbury - teisininkai, daugiausia dėmesio skiriantys civilinių teisių byloms; jų padėjėja 23 metų Raven Koontz ir 34 metų įdarbinimo konsultantė Emily Lagarenne.

Nors paskyroje daugiausia dėmesio skiriama M. Spears, o administratoriai yra jos gerbėjai, jie mano, kad jos kovą už emancipaciją turėtų užjausti kiekvienas.

"Tai susiję su žmogaus būkle", - sakė ponia Rojas. "Tai žmogaus teisių klausimas. Tai neįgaliųjų teisių klausimas. Tai pilietinių teisių klausimas."

Sausio mėnesį "Twitter" paskyrą sukūręs B. Nicholsonas Los Andželo aukštesniojo teismo e. dokumentų pateikimo svetainėje turi pranešimus, kurie įspėja jį kiekvieną kartą, kai pateikiamas dokumentas.

Jis kartu su kitais nariais peržiūri tuos dokumentus, ieškodami naujų detalių, kurias iš teisinės kalbos išverčia į lengvai suprantamą tekstą.

Manote, kad tvarumas yra paprastas? Šis avių augintojas norėtų pasikalbėti.

Ji buvo geriausia muzikos mokytoja. Ir dar daugiau.
Josephas Gordonas-Levittas filme "Ponas Kormanas" žvelgia į save ir klausia: "O kas būtų, jei būtų?

Birželio mėnesį, kai M. Spears pirmą kartą kalbėjo prieš teisėją apie savo norą, kad globa būtų nutraukta, administratoriai @BritneyLawArmy tviteryje paskelbė jos parodymų garso įrašo dalis.

Grupė taip pat bendradarbiauja su kitomis socialinės žiniasklaidos paskyromis, pavyzdžiui, @FreeBritneyLA.

"Vyksta grupiniai pokalbiai, "FaceTime" skambučiai ir labai organizuotos visų pastangos kuo greičiau paskleisti kuo daugiau informacijos visuose puslapiuose", - sakė M. Shrewsbury (kuri taip pat pasivadinusi antruoju vardu Linsey).

34 metų Megan Radford apibūdino @BritneyLawArmy kaip "tikrai patikimą informacijos šaltinį" apie teismo procesą.

"Jie paaiškina teismo dokumentus žmonėms, kurie nėra teisininkai", - sakė M. Radford, kuri padeda tvarkyti paskyrą @FreeBritneyLA ir iš savo namų Oklahomoje organizavo kai kuriuos #FreeBritney mitingus Los Andžele.

Rinkodaros direktorė M. Radford reguliariai skraido į Los Andželą dalyvauti protestuose. "Šį judėjimą įkūrė žmonės, kurie dalijosi informacija socialinėje žiniasklaidoje, - sakė ji. "Mes nesame tik gerbėjų paskyros. Mes neabejotinai esame aktyvistai."

Twitteriai, kuriuos skelbia @BritneyLawArmy, nėra vien tik informaciniai; jų tikslas taip pat yra padrąsinti visų ponios Spears šalininkų viltis.

Kartais žinutės įgauna nuožmiai ištikimo draugo, kuris pyksta dėl B. F. F., toną. Šis pyktis gali būti nukreiptas į teisėją B. Spears byloje (Brenda Penny), į B. Spears teismo paskirtą advokatą (Samuel D. Ingham III, kuris šį mėnesį atsistatydino iš šių pareigų) arba į jos tėvo advokatą (Vivian Thoreen).

Vis dėlto "Britney Law Army" tviterio žinutės yra rimtos, ypač tos, kuriose tiesiogiai perteikiami M. Spears žodžiai arba pabrėžiami teismo dokumentai.

Grupė mano, kad priverstinės globos procedūra jau baigia išsekti. "Žaidimas baigtas", - sakė B. Nicholsonas.

"Jie negalės tiesiog išmesti Britney Spears atgal į sceną, tarsi nieko nebūtų nutikę."

Tačiau jie pripažįsta, kad procesas, kurio metu B. Spears bus išleista gyventi savarankiškai, greičiausiai užtruks daug mėnesių, jei ne metų.

"Mes daug kalbame apie tai, ko tikimės iš jos, kai ji bus laisva, - sakė M. Shrewsbury. "Mes tiesiog labai norime, kad ji būtų laiminga."

Raktažodžiai
Sidebar placeholder